Satılık Tekneler

Delta Marine, 53 Metrelik Süperyat İnşa Ediyor
02.11.2016 Delta Marine, 53 Metrelik Süperyat İnşa Ediyor Delta Marine, 53 metrelik yeni bir süperyat projesinin yapımını sürdürdüğünü açıkladı. Aluminyum gövde ve hafif kompozit üst binasıyla, tam anlamıyla Delta stilinde olan 174046 numaralı proje, yüksek performanslı bir model olacak.

Delta

ABD, Seattle’dan Jonathan Quinn Barnett ile Bill Langan’ın ortak tasarımı olan yatın iç tasarımını da yine Barnett yaptı. Amerikalı sahipleri için özel olarak tasarlanan yatta, sahiplerinin kişisel talepleri de göz önüne alındı.

Delta2

Özellikle Bahamalar ve Karayipler gibi sığ koyların olduğu coğrafyalarda seyir yapmayı seven sahipleri, yeni yatlarının kısa su kesimi olmasını istedi. 

Delta3

Jonathan Barnett’in dış çizgilerinin, kendini kanıtlamış bir gövde üzerinde mükemmel uyum sağladığını belirten Delta’nın mühendislik şefi Jay Miner; ''Engelsiz pencere ve açık alanlar sayesinde süperyat, muazzam ferahlıkta yaşam alanları sunuyor. Bu önemli nitelik, henüz yapımı devam eden yatın şık dış görünümünden bahsedilmesine ek oluyor.'' dedi. 

Delta4

Delta Marine, yeni açıkladığı bu yat projesinin bir maketini Fort Lauderdale Uluslararası Yat Fuarı’nda sergileyecek. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.