Satılık Tekneler

Delta Marine 40M Superyat Onika
12.02.2014 Delta Marine 40M Superyat Onika

Delta Marine 40M Superyat Onika

Delta, son projesi olan 40 metrelik süperyatını suya indirmeye hazırlanıyor. 'High-efficiency' (yüksek seviyede etkin) gövde tasarımıyla öne çıkan motoryat Onika, önümüzdeki bahar aylarında suya inecek. Onika'nın tüm tasarımı ve mühendisliği, Delta Design Group'un kendi ekibi tarafından yapıldı. Delta'nın su mühendisliği direktörü Jay Miner, motoryat hakkında şunları söyledi:

'Delta'nın yeni gövde tasarımı uzun mesafe seyir kapasitesiyle yakıt ekonomisini, ortalama draft uzunluğuyla sığ sulara girebilme imkanını birlikte ortaya koyuyor.'

Delta Marine 40M Superyat Onika

Onika'nın içine girince ilk dikkat çeken unsur ihtişamlı ana güverte girişi ve ortada yer alan merdiveni oluyor. Krem rengi mermer zemini, mağun duvar kaplamaları sıcak ve zengin atmosferin önemli detayları olarak göze çarpıyor. Yemek odasıyla ana salonun ayrıldığı cam kapılar sayesinde bu 'geniş zamanlı şık etki' ana güverteye tümüyle yayılıyor.

Delta Marine 40M Superyat Onika

Özel meşe ahşabı duvarların, ısıtmalı mermer zeminin ve beyaz tavanların oluşturduğu benzersiz alt güvertesinde yine şıklık ve zenginlik öne çıkıyor. İç mekanlarında olduğu kadar dış yaşam alanlarında da nefes kesici detayların yer aldığı süperyatın üst güvertesinde öne doğru konumlanmış oturma grubu, 8 kişilik yemek masası, bar ve TV yer alıyor. Köprü güvertesinin kıç taraftaki açık kısmında ise 18 ve 12 feetlik bot duruyor. Ana güvertesinin açık alanında ise altı kişilik bir yemek masası ve tik sandalyeler yer alıyor.


http://www.deltamarine.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.