Satılık Tekneler

Filtrele
Seçimleriniz
Yat Tipi
Marka
Firma Detayı

ddddd

STINGRAY,LARSON,PARKER, CRUISER SPORT SERIES,DORAL,SEA FOX TÜRKİYE DİSTRİBİTÖRÜ;

MMP Motorlu Araçlar Yatçılık 2000 yılında Türkiyede yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışını yansıtabilek için kurulmuş ve bu sektördeki yerini kısa sürede üst sıralarda almıştır.Süre gelen bu zaman diliminde temsilcisi olduğu markaların temsilini en iyi şekilde yerine getirmiştir.2000 yılında resmi olarak Stingray Boats firmasının temsilciliğini üstlenerek ülkemizde yeni markaların oluşumunu sağlamış bulundu.Firmanın 1990 tarihinden zamanımıza uzanan motorlu araçlar ve yatçılık hedefi her geçen gün ileriye gitmektedir.KKTC ve Türki Devletlerde temsilciliği bulunan firmamız geniş alanda hizmet vermektedir.Deniz ve tekne severlerin dikkatini çeken ekonomik marka ve modellerin tanıtımı ve satışı konusunda başarıya ulaşmış olan firmamız yeni marka ve modeller ile rotasına devam etmektedir.:Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan ''MMP'' denizcilik alanında ve motorlu taşıtlar konusunda deneyimli ekibi ve tecrübeli yönetim kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir.

  • İletişim Bilgileri
  • Markalar
  • Broşür
  • Galeri
  • Video
  • Kampanyalar
Web sitesi: ddddd
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul
Telefon 0
Cep Telefonu 0
Adres
STINGRAY
STINGRAY

Hartsville, South Carolina is home to Stingray Boats -- a company that in just a few short years has emerged as one of the leading independent boat builders in the nation. With over 225,000 square feet of manufacturing space, Stingray boasts of one of the most technologically advanced facilities in the country. Our state of the art robotic driven production is responsible for some of the most award winning designs available on the market today; not to mention quality that is literally "engineered in."

AZURE
AZURE

t has been said that if you give people what they want, the world will beat a path to your door. And after conferring with consumers, dealers and media observers, KCS International Inc., parent company of Cruisers Yachts has re-branded Azure Sport Boats with the Cruisers name. Effective immediately, the complete line of Azure Sport Boats from 22 - 29 feet are distinguished as the Cruisers Sport Series. Azure Sport Boats was acquired by KCS 9 months ago, and all manufacturing has been moved to the Oconto, Wisconsin facility. The very same facility, design and manufacturing process that produces renowned Cruisers Yachts. After experiencing the release of the 2013 Azure models, built by KCS, the industry identified the same level of quality craftsmanship and standard amenities in the Cruisers Yachts line, evident in every inch of the ten sport boat models.

MANO MARINE
MANO MARINE

Manò Marine es un astillero joven y moderno, fundado en 1990 en las encantadoras orillas del Golfo de Nápoles. El astillero se ha convertido durante estos años en uno de las más importantes y famosos de Italia, cuenta con un equipo de profesionales de primera línea que utilizando instrumentos de producción modernos y de alta tecnológicos y colaborando con los centros de investigación para el desarrollo y el ensayo de los materiales, viene creando y realizando para el mercado tanto nacional como internacional embarcaciones innovadoras, perfectas en su capacidad de carga y maniobrabilidad, únicas por lo que se refiere a la seguridad, al acabado y al confort.

SEA FOX
SEA FOX

Broşür bulunmamaktadır.
Video bulunmamaktadır.
Seçtiklerimi karşılaştır
Command item
  
İlan No BaşlıkLokasyonTarihFiyat
Kayıt Bulunamadı
İlan Türü
Kategori
Filtrele
Ekipman İlanları
Command item
  
İlan No BaşlıkLokasyonTarihFiyat
Kayıt Bulunamadı
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.