Satılık Tekneler

Damen’in YSV Fast & Furious Destek Gemisi Satıldı
22.12.2016 Damen’in YSV Fast & Furious Destek Gemisi Satıldı 55 metre boyundaki Damen YSV Fast & Furious yat destek gemisi satıldı. Hollandalı üreticinin YS5009 model isimli destek gemisi bu yıl Monaco Yacht Show ve Fort Lauderdale International Boat Show’da sergilenmişti. Gemi, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görmüştü.

YSV Fast & Furious

Damen’ın Yat Destek Ürün Direktörü Mark Vermeulen, geminin satışı hakkında şunları söyledi; ''Fast & Furious’un satışı, Yat Destek çözümünün, yatının boyutu ne olursa olsun yat sahipleri için akıllı bir esneklik olduğunu kanıtlıyor. Yat sahipleri daha büyük servis tekneleri ve çok daha çeşitli deniz oyuncakları istiyorlar. Bunlara helikopterler de dahil. Tüm bunları yatlarının üzerinde taşımak ise, yat sahiplerinin pek tercih ettiği birşey olmuyor. Ana yatının yanında bir destek gemisine sahip olmak, yat sahiplerine daha fazla imkan sağlıyor ve sonuçta daha düşük maliyetler ortaya çıkarıyor.''

YSV Fast & Furious .

Damen Yachts’ın, 43 ile 90 metre arasında satışını tamamladığı toplam on modeli var. Yapımı devam etmekte olan YS 6911 ile 55 metrelik YS 5009’un teslimatı, sırasıyla 2017 ilkbahar ve sonbaharında planlanıyor.

YSV Fast & Furious , YSV Fast & Furious ..YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder