Satılık Tekneler

Damen Yacht’ın 55 Metrelik Destek Gemisi Hazır
11.07.2016 Damen Yacht’ın 55 Metrelik Destek Gemisi Hazır
Damen, yapımı üzerinde çalıştığı en yeni gemisinin tamamlandığını ve önümüzdeki Monaco Yacht Show’da sergileneceğini açıkladı. Damen Yacht Support 5009 adlı süperyat destek gemisi, 55 metre boy uzunluğuna sahip. Deniz testlerinin başladığı açıklanan gemi, Hollandalı tersanenin ürettiği 9.cu süperyat destek gemisi olma özelliğini taşıyor. Fast and Furious’ isimli destek gemisinde tam kadro su sporları oyuncakları, servis tekneleri, deniz altı ve dalış ekipmanları mevcut.

Damen Yacht Support 5009

Çok daha büyük helikopterleri taşıyabilecek helikopter pistine sahip olan YS 5009 destek gemisi, önceki modellere göre daha güvenli operasyonlar sunarken, ek olarak daha büyük servis tekneleri taşıyabiliyor ve çok daha fazla su sporları oyuncakları saklayabiliyor. 

Damen Yacht Support 5009-2

Damen Ürün Direktörü Mark Vermeulen; ‘çok daha fazla mürettebat ve personelin konaklayabildiği destek gemisi, kontratın imzalanmasının ardından sekiz ay içerisinde teslim edilebiliyor. Bu termin tabiki alıcının istekleri doğrultusunda değişiklik gösterebiliyor. Ancak müşterilerimizin, bizim sunduğumuz çözümlere yakın alternatifler bulamayacağını garanti edebiliyorum.’ dedi. 

Damen Yacht Support 5009-3

Monaco’da 28 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında sergilenecek olan süperyat destek gemisi YS 5009, alıcının istekleri doğrultusunda dalış, yelken, helikopter ve hangar opsiyonlarına göre de daha kapsamlı biçimde kişiselleştirilebiliyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.