Satılık Tekneler

Filter
Selected
Yacht Type
Make
Corporation Details

Dağ yatçılık deniz. akar. inş. ith. ltd. şti

2014 DE SİZ SAYGIDEĞER MÜŞTERİLERİMİZE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN YENİ FABRİKAMIZA GEÇMİŞ BULUNMAKTAYIZ.20 YILDIR BİZE VERDİĞİNİZ DEĞER VE YOĞUN İLĞİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.2013 YILINDA GELEN TALEPLERE YETERİNCE KARŞILIK VEREMEDİĞİMİZDEN DOLAYI SİZLERDEN ÖZÜR DİLERİZ.

2014 YILINDA YENİ ÇIKACAK MODELLERİMİZİ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE PAYLAŞMANIN GURUR VE MUTLULUĞU İLE SİZLERE HİZMET EDMEYE DEVAM EDECEGİZ.

…NAKLİYE VE KARGO ÜCRETSİZ OLUP BİZİM TARAFIMIZDAN KARŞILANMAKTADIR.TÜRKİYENİN HER NOKTASINA HER AYIN 15 İLE 20 Sİ ARASINDA GÖNDERİLMEKTEDİR.

…TEKNELERİMİZ ÇİFT CİDAR OLUP ISO VE CE BELGELİDİR.

…TEKNELERİMİZ AYRICA HAVA TANK BÖLMELİ OLUP ASLA BATMAZ.ŞÖYLEKİ İÇİ KOMPLE SU İLE DOLSA DAHİ.

…TEKNELERİMİZ PROJELİ VE SÜPER DENGELİDİR.

…KULLANDIĞIMIZ MALZEMELER UNIVERSAL MALZEME OLMAYIP TAMAMEN BİRİNCİ SINIF MALZEMEDEN OLUŞMAKTADIR.AYRICA TEKNELERİMİZİ AĞIRLAŞTIRMAK VE MALZEMEDEN TASARRUF EDMEK İÇİN KATKI MALZEMELER “MERMER TOZU VS..” ASLA KULLANMAMAKTAYIZ.AYRICA HERBOY TEKNEMIZDE ÖRGÜ ELYAF KULLANMAKTAYIZ ,MALİYETLİ OLDUĞU İÇİN ÇOĞU FİRMA BUNU KULLANMAKTAN KAÇINIR.FAKAT BİZ STANDARTLARIMIZDAN  VE İNSAN HAYATINA VERDİĞİMİZ DEĞERDEN ASLA ÖDÜN VERMEYİZ.

…TEKNELERİMİZ MÜHENDİSLERİMİZİN HAZIRLAMIŞ OLDUKLARI ÖZEL DİZAYN VE KALIPLARDAN DÖKÜLMÜŞ OLUP TAM DENGELİ VE KONFORLU TEKNELERDİR.

… HER BOY GEZİ TEKNESİ,AMATÖR BALIKÇI TEKNESİ VE MOTORYACHT İMALATIMIZ MEVCUTTUR.KALIPLARIMIZDA MODERN ÇİZGİLER VE ÇAĞIN GEREKTİRDİĞİ TÜM YENİLİKLERLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNULMAKTADIR.İHTİYAÇLARINIZ DOĞRULTUSUNDA İÇ DİZAYN VE YENİLİKLERİ SİZLERİNDE KATKILARIYLA TEKNELERİMİZE UYGULAMAKTAYIZ.

ŞÖYLEKİ TEKNE FUARLARINDA ÜST ÜSTE İKİ KEZ SÜPER DENGELİ TEKNE TASARIM ÖDÜLÜ ALMIŞ BULUNMAKTAN MUTLULUK VE ONUR DUYARIZ.

…YURT DIŞINA TEKNE İHRAÇ EDEBİLEN BİR YAPIYI İÇİNDE BARINDIRAN EKİPMAN VE PERSONELİMİZLE ÇALIŞIP SİZE HİZMET VERMEKTEYİZ.

TÜM KREDİ KARTLARINA 12 AY TAKSİT İMKANI

KDV VE ÖTV FİYATLARIMIZA DAHİL DEĞİLDİR.

2.EL TEKNELERİNİZ DEĞERLENDİRİLİR.

NOT: MOTOR HACMİ 9.9 HP Yİ  VEDE TEKNE BOYUTU 4.95 M YE KADAR OLAN TEKNELERDEN DEVLET VERGİ TALEP EDMEMEKTEDİR,AYRICA HERHANGİ BİR KAPTANLIK SÜRÜCÜ BELGESİNEDE İHTİYAC DUYULMAMAKTADIR.

  • Contact Information
  • Makes
  • Brochure
  • Gallery
  • Video
  • Campaigns
Web site:
Country Türkiye
City Yalova
Phone 05324318476
Cell Phone 05343886508
Address Taşköprü sanayi sitesi 2.yol no:138 ÇİFTLİKKÖY YALOVA
DAĞ YATÇILIK

DAĞ YATÇILIK

Brochure available.
Video available.
20.YILIMIZA ÖZEL OLARAK TÜM KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI
NAKLİYE KARGO ÜCRETSİZ
2013 YILI FİYATLARIMIZDA DEĞİŞİKLİK YAPMADAN 2014 YILINDADA AYNI FİYATLA SATIŞ YAPACAĞIZ.
Compare my selected
Command item
  
Ad No BaşlıkLocationDatePrice
No Records Found.
Equipment Ads
Command item
  
Ad No TitleLocationDatePrice
No Records Found