Satılık Tekneler

Cummins'den 550 Beygir'lik Dizel Motor
26.05.2013

Motor üreticisi Cummins, ürettiği 550 beygir gücündeki yeni dizel motorunu ilk olarak Şubat ayındaki Miami yat fuarında görücüye çıkarmıştı. Yüksek sürat ihtiyacına göre geliştirilen bu yeni makinesi ile Cummins, performans tekneleri pazarına girmeyi amaçlıyor. Benzinli motorlara göre bir çok artısı olan dizel motorlara ek olarak, yüksek performansıyla fark yaratıyor. Dizel motorlar daha düşük üretim maliyetine sahip, daha uzun garanti kapsamı ve dayanıklılığa sahip oluyorlar.

Cummins'den 550 Beygir'lik Dizel Motor

Yeni Cummins QSB6.7, her 250 saatte bir yağ değişimi gerektiriyor. Öte yandan emsal boyutlardaki bir benzinli motor ise ortalama 25 saatte bir yağ değişimine ihtiyaç duyuyor. Yeni Cummins QSB6.7, 550 beygir gücünü, 3300 devirde üretirken, aynı güçteki bir benzinli motor, 5000 ile 5400 devir arasında üretiyor. Yüksek motor devirlerinin daha büyük baskılar ve kuvvetler oluşturduğu hesaba katılırsa, daha kısa ömre sahip olacağı bariz oluyor. Yeni motor QSB6.7, üretici tarafından standart 2 yıl/1000 saat garanti kapsamında satılıyor.


http://www.cummins.com/cmi/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.