Satılık Tekneler

Cruisers 54 Cantius
26.09.2016 Cruisers 54 Cantius Açık plan özelliğini kesintisiz yaşam alanıyla benzersiz bir biçimde sunan Cruisers 54 Cantius motoryat, kıç güvertesindeki oturma alanından mutfak, ana salon ve dümen istasyonuna kadar bütünlükle dikkat çekiyor.

Cruisers 54 Cantius

Mutfak bölümündeki açılır pencere sayesinde, kokpit kısmına servisi oldukça kolay hale getiren düzeni, tam donanımlı mutfak ekipmanlarıyla desteklenmiş. Salonun üzerini kapatan gölgelikli cam tavan, açık planlı bu motoryatta açık-kapalı yaşam alanlarına bir kontrol şansı daha ekliyor. 

Cruisers 54 Cantius.

İsteğe göre bir misafir kamarasının daha eklenebildiği alt güvertede, televizyon grubunun yer aldığı bir salon kısmı tasarlanmış. Alışılagelmişin ötesinde, büyük pencerelere sahip tekne sahibi kamarası ise, alt güvertenin kıç tarafında konumlanıyor.

Cruisers 54 Cantius..

Bu tekne sahibi kamarası oldukça ferah ve aydınlık. Alt güvertede dikkat çeken unsurlardan biri de giyinme odası. Konaklama kapasitesinin devamı ise başaltında konumlanan VIP kamarasıyla sağlanıyor. VIP kamaranın ayrı ebeveyn banyosu da mevcut. 

Cruisers 54 Cantius...

Yeni 54 Cantius, standart olarak 600’er beygirlik çift IPS800 motorlarla piyasaya sunuluyor. Bu standart motor seçeneğiyle motoryat 40 knot üzeri süratlere erişebiliyor. 54 Cantius’un bir diğer önemli niteliği ise başarılı ses ve titreşim yalıtımları. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.