Satılık Tekneler

Cruiser 60 Flybridge
21.06.2016 Cruiser 60 Flybridge
Cruiser Yachts’ın yeni 60 Flybridge modeli önümüzdeki sonbaharda piyasaya çıkacak. Volvo Penta IPS sistemiyle donatılacak olan bu 2017 model 60 Flybridge, firmanın yeniden flybridge segmentine adım attığı model olma özelliğini taşıyor. 

Cruisers 60 Flybridge

Cruisers 60 Flybridge’in dikkat çekici niteliklerinden biri de, merkeze hizalı dümen istasyonu. Öne dönük oturma grubuna sahip olan salon, wet bar ve kıç tarafa doğru konumlanan U-şeklindeki oturma grubu, motoryatın temel sosyal alanını oluşturuyor. 

Motoryatın standart düzeninde, ana güvertede kokpit oturma grubu ve bar ile birlikte açık hava buz dolabı, buz makinesi, ızgara ve gölgelik mevcut. Yine aynı güvertenin iç mekanında, mutfak ve yemek bölümleri yer alıyor. Motoryatın iç mekanındaki diğer unsurlar ise, iskele taraftaki koltuk ve ses sistemine entegre, gizlenebilen dev ekran televizyon.

Cruisers 60 Flybridge-2

Cruisers 60 Flybridge motoryatın, ana güvertesindeki dümen istasyonunda ayarlanabilir koltuklar, dokunmatik ekranlar ve iPhone, iPad ile kontrol edilebilir sistemler dikkat çekiyor. 

Motoryatın baş kısmında ise, kokteyl masasına sahip oturma grubu yer alıyor. Bu ön güvertenin gölgeliği ise, alıcıya opsiyonel olarak sunuluyor. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder