Satılık Tekneler

CRN'den Project NL 303
17.04.2017 CRN'den Project NL 303 İtalyan tersane CRN, 62 metrelik süperyat projesi NL 303’ün detaylarını açıkladı. Tersane, yatın yapımına Ancona’daki tesislerinde başlandığını belirtti. Tersanenin filosunun 137. gövdesi olacak olan yat, sahibinin talepleri doğrultusunda kişiselleştirildi ve tasarlandı. Balta burnuyla dikkat çeken tasarım, akıcı hatları ve gelecekten çizgileriyle akıllara kazınacak.

CRN’nin teknik ekibinin, İtalyan yat tasarımcılar Carlo Nuvolari ve Dan Lenard ile yakın işbirliği sonucu ortaya çıkarılan Project NL 303 yatın iç dekorasyonunu Nuvolari Lenard yapacak. Klasik çizgilerin Nuvolari Lenard’ın kusursuz İtalyan stiliyle değiştirildiğini söyleyen CRN, yeni yat projeleri hakkında şunları açıkladı; ''Rüzgarla şekil almış harmonik çizgilere sahip bu tasarım, günümüz trendinin aksine dik burun yapısına sahip. Bu sayede maksimum su hattı boyu elde etmiş oluyoruz. Sonuç olarak ortaya daha yüksek süratler ve geniş baş hacimler çıkıyor.''

Çift 2011 beygirlik MTU 12V 4000 makinelerle 16 knot sürate çıkabilecek olan yatın inşaatı, bu ayın başında start aldı. Planlanan suya indiriliş tarihi ise 2019. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.