Satılık Tekneler

CRN’den ilk Refit Projesi “Süperyat Eight”
10.06.2015 CRN’den ilk Refit Projesi “Süperyat Eight”
Dünyanın en saygın İtalyan tersanelerinden birisi olan CRN, ilk kez üstlendiği refit projesi olan 46 metre uzunluğundaki “Eightsüperyatını tamamlayarak, geçtiğimiz günlerde yaptığı törenle denize indirdi. Daha önceki ismi Saramour olan “Eight” süperyatı, 2005 yılında yine CRN tersanesinde üretilmişti.

CRN’den-ilk-Refit-Projesi-“Süperyat-Eight”

Süperyatın tasarımını CRN’nin mühendislik departmanı üstlendi. Departman tasarımda, özelikle dış tasarıma şekil veren, uluslararası tasarım firması Nuvolari Lenard ile birlikte çalıştı. Yeni tasarım sonrasında süperyat 4 güverteli ve bir master kamara ile 5 VIP kamaraya kavuştu. “Eight” süperyatında lüks yat deneyimini yaşarken, rahatlama keyfini sağlamak için 9 mürettebat hazır bulunabiliyor. 

CRN’den-ilk-Refit-Projesi-“Süperyat-Eight”-1 CRN’den-ilk-Refit-Projesi-“Süperyat-Eight”-2

CRN Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Lamberto Tacoli, Eight süperyatının denize indirilme töreninde; “55 metre uzunluğundaki Atlante süperyatının denize indirilmesinden sadece bir kaç hafta sonra, yine bir başka büyüleyici süperyatın denize indirilmesinden büyük gurur duyuyoruz. Bu an, bizler için çok önemli ve stratejik olarak büyük bir gelişme anı. Tersanemiz açısından, yeni bir gelişme yolunda atılmış ilk adım olarak bugün tarihte yerini alacak. Şirketimizin geleceği için refit konusunun, ilgi çekici fırsat olduğuna inanıyoruz. Eight süperyatının gelecekteki çalışmalarımızın ilk üstün örneğini olacağından, refit konusunda da CRN tersanesi olarak yapacağımız çalışmalardan büyük onur duyacağız.” dedi.

CRN’den-ilk-Refit-Projesi-“Süperyat-Eight”-3 CRN’den-ilk-Refit-Projesi-“Süperyat-Eight”-4

Asalet ve tarz, akıcı ve zarif hatlar, ferah mekanlar ve rafine iç bölümler; bunlar Eight süperyatının ana ayırt edici özellikleri. Şık koyu mavi gövdesi ile bu yat, çağdaş bir yat olarak karşımızda duruyor. 

Eight süperyatı iki adet 3512 B KW Caterpillar motor ile donatılmış ve maksimum 16 knot hıza erişebilirken, 15 knot seyir hızı elde edebiliyor. Eight süperyatında yaklaşık 100.000 litre kapasiteli temiz su tankları bulunuyor. 
 
http://www.crn-yacht.com/
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.