Satılık Tekneler

CRN’den 50 metrelik yeni proje
27.09.2015 CRN’den 50 metrelik yeni proje Zuccon International Project tarafından tasarlanan 164 feet, yani 50 metre, boyundaki ‘expedition’ tipi süperyat konsepti Teseo basına tanıtıldı. CRN tersanesinin projelendirmesi için tasarlanan süperyat, çok yönlü özellikleriyle öne çıkıyor.

CRN-164

Zuccon International Project’in baş tasarımcısı Bernard Zuccon’un belirttiği bu ‘çok yönlülük’, süperyatın dört kat güvertesinin her birinin ayrı şekillerde toplam 3 farklı versiyon halinde sipariş edilebilmesine kadar kapsıyor. Bu farklı tasarım versiyonlarından birincisinde, tekne sahibi suiti üst güvertede konumlanıyor. Güvertenin kıç tarafında ise açık bir oturma alanı tasarlanmış. Yine bu versiyonda; misafir kamaraları alt güvertede yer alıyor.Süperyatın bir diğer versiynunda ise tekne sahibi kamarası ana güverte katında yer alıyor. Alt güvertesinde ise misafir kamaraları konumlanıyor. 

Üçüncü farklı güverte versiyonunda ise alt güvertede iki, ana güvertede iki olmak üzere toplam 4 ayrı misafir kamarası düşünülmüş. Ana güvertedeki misafir kamaralarında dışarıya doğru katlanarak açılan balkonlar da var. 

Zuccon’un bu 50 metrelik Teseo adlı süperyat projesinde yine CRN’nin ürettiği Superconero’da kullanılan makine ve itiş sistemleri kullanılacak. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.