Satılık Tekneler

CRN Yachts'dan 61M "Saramour"
10.06.2014 CRN Yachts'dan 61M "Saramour"

İtalya Ankona'da bulunan ünlü İtalyan tersanesi CRN, 61m’lik CRN 133 SARAMOUR yatının 3 Haziran günü tersaneden ayrıldığını duyurdu. 26 Mayıs tarihinde teslim edilen lüks  Süperyat SARAMOUR, bu yaz boyu seyir edeceği Akdeniz'in güzelliklerine doğru yol aldı. CRN yakın zamanda başka çarpıcı bir süper yat olan Yalla’yı tanıtmıştı.

CRN 61M- Saramour

Francesco Paszkowski
tarafından tasarlanan lüks superyacht SARAMOUR, 61 metre üzerinde beş güverte ve alt güvertesiyle çarpıcı bir yat. 12 kişinin konaklayabileceği geniş iç ve dış alanları ile son derece lüks ve konfora sahip. Sahibine ait lüks bir master kamara ve 5 misafir kabini dahil olmak üzere 6 zarif suiti var.

CRN 133 SARAMOUR’a has özelliklerinden biri aktif rahatlama ve kaptan için kullanılabilecek ek bir fly deck güvertesi var. Kıçtan ileriye doğru büyük cam yüzeyi ile çatı penceresi ile bir fitness alanı, hamam, kaptan köşkü ve mürettebat kabinini kontrol merkezinden ayıran dairesel bir lobisi var.

CRN 61 M Saramour launch

İki adet Caterpillar 3512 C-C 1,230 kW@1800 rpm diesel motorlar tarafından desteklenmekte olan Süperyat SARAMOUR, 15 knot maksimum hıza ve 14 knot seyir hızına ulaşabiliyor. Sarmour 15 kişilik bir profesyonel bir mürettebata sahip.


www.crn-yacht.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder