Satılık Tekneler

CRN Yacht'dan 77 metrelik Megayat
14.03.2014 CRN Yacht'dan 77 metrelik Megayat

CRN Yacht'dan 77 metrelik Megayat

Çin pazarında şimdiye kadar satılmış en büyük motoryat olan 68 metre boyundaki süperyat ve iki adet SuperConero 44m yat için kolları sıvayan CRN, 77 metrelik yeni tasarım için gerekli anlaşmaları imzaladı. 77 metre boyundaki bu süperyat Orta Doğu pazarında yer alacak.

Ferretti Group'un bir parçası olan CRN, geçtiğimiz Monaco Yacht Show'da ürettiği 80 metrelik megayat Chopi Chopi'yi tanıtmıştı. CRN'nin ürettiği en büyük motoryat olma özelliğini taşıyan Chopi Chopi, firmanın 40-90 metre aralığındaki motoryatlar yelpazesinde olduğu gibi çelik ve aluminyumdan.

77m olarak basına sızan yeni motoryatın tasarımını Studio Zuccon International Project yaptı. Tasarımın geliştirmelerini CRN Engineering üstlenirken iç mekanında Laura Sessa imzası var.

Hususi kullanım için üretilecek olan motoryatın tüm detayları sahibinin istekleri doğrultusunda ortaya çıkarıldı.

CRN Yacht'dan 77 metrelik Megayat
Chopi Chopi

77m, Ancona tersanesinde üretilecek ve bu tersaneden çıkmış en büyük motoryat olan 80m Chopi Chopi ve ikinci büyük 73m Azteca ile tersanenin tarihinde önemli bir noktada yer alacak.  


http://www.crn-yacht.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder