Satılık Tekneler

CRN 131 Yatı Kızağa Çıkartıldı
27.12.2016 CRN 131 Yatı Kızağa Çıkartıldı Yeni İtalyan CRN süperyatı, inşası süren hangardan Perşembe günü kızağın üzerine çıkartıldı. İhtişamlı yatın, bir aydan kısa bir süre içinde gerçekleşecek olan denize indirme törenine hazırlanacağı CRN yetkililerince açıklandı.

 CRN 131

CRN 131 proje adıyla üretimi devam eden ve Ancona’daki tersane tesislerindeki hangardan gün ışığına çıkan 74 metre uzunluğundaki yat projesini, İtalyan CRN tersanesi yeni yılın ilk ayında denize indirecek. CRN 131 projesindeki yatın dış tasarımı Zuccon International Project, iç dekorasyonunu ise Winch Design üstlenmiş. Yat, denize indirildikten sonra son testleri yapılacak ve 2017 yılının ilk yarısında sahibine teslim edilecek.

 CRN 131.

İtalya’nın en eski yat üreticisi Ferretti Group’a bağlı olan CRN, tamamen sipariş üzerinde 40 metre ile 100 metre uzunluklar arasında çelik ve alüminyum alaşım yatlar üretmektedir. Yeni yatı fazlasıyla sade dış çizgileri ve etkileyici hacmi karakterize ediyor.

 CRN 131..

Kızağa alınarak denize indirilmeye hazırlanan yeni yat, gün ışığına çıktığında özgün hatları ile dikkatleri üzerine topladı. CRN mühendislik departmanı, Zuccon International Project ve Andrew Winch Design iş birliğinde bu önemli projeyi şekillendirildi. İşbirliği sonucunda yatın zarif dış hatları, iç ve dış mekanları arasındaki optimal denge ile kendisini benzerlerinden ayırt ediyor.

 CRN 131..-

Perşembe günü Ancona’daki tersanede hidrolik vinçlerle kaldırılan yat, kızak üzerine konumlandırılarak bir kaç hafta içinde denize indirileceği rampanın başında hazır olacak.

Bu boyuttaki bir yatın hareket ettirilmesi her zaman çok karmaşık ve bir yandan da çok ilgi çekicidir. Bu işlem için tersanenin tecrübeli ekibinin bilgi ve becerilerinin ne kadar önemli olduğunu söylemeden geçemeyiz.

 CRN 131..,,

CRN tersanesinin Ancona’daki tesislerinde 74 metrelik M/Y CRN 131'in yanı sıra, 79 metre uzunluğundaki CRN 135, 50 metre uzunluğundaki M/Y CRN Superconero ve 62 metre uzunluğundaki M/Y CRN 137 yatlarının üretimine devam ediliyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder