Satılık Tekneler

CRN 125 J’Ade
19.07.2016 CRN 125 J’Ade
''Teknemi yatıma park ettim ve şimdi güvertede güneşleniyorum'' diyen birisinin aklından zoru olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak, bu yat CRN tersanesinin ürettiği J'ade megayatı ise söylenenler gerçektir. Bu süperyatta tender teknesi garajı inanılması güç özelliklerde.

J'ade megayat

Süperyattaki geniş açık alanlar, deniz ile daha fazla bağlantı oluşturmak için tasarlanmış. Tersanenin bu süperyatındaki diğerlerinden ayırt edici özellikleri arasında ilk sırada, tender teknesi garajı olarak kullanılan yüzen havuzu geliyor.

J'ade megayat2

2013 yılında İtalya’nın Ancona kentindeki CRN tersanesinde üretilen ve bir Ferretti Group markası olan CRN, tamamen sipariş üzerine deplasman megayatlar üretme konusunda uzmanlaşmıştır. Tersanede 40 ila 90 metre arasında çelik gövdeli alüminyum üst yapılı megayatların yanı sıra, 43 metre fiberglas CRN Navetta 43 süperyatlar üretiliyor. CRN 125 J’Ade süperyatı tersanenin 125 gövde numarası ile Ancona’da üretildi.

J'ade megayat3

Çelik gövdeli ve alüminyum üst yapılı megayat, 60 metre uzunluğunda ve 10,20 metre genişliğindedir. Yatın 4 güvertesi ve bir de alt güvertesi bulunuyor. Yattaki 4 VIP konuk kamarası ve bir de yat sahibi olmak üzere, 5 kamarada 10 konuk ağırlanabiliyor. Ayrıca, konuklara hizmet için yatta 13 mürettebat görev yapıyor.

Güçlü özellikleri olan gezi teknesi, belirli biçimsel ve mekansal çözümleriyle, özellikleri sayesinde hemen aynı boyutlardaki teknelerden kolayca ayrılabilmektedir. Çok fazla agresif ve çekici gövde yapısı, gri gövdesi ile beyaz üst yapısı güzel bir tezat oluşturuyor.

J'ade megayat4

Bu kadar farklı bir dış görünüme ve fonksiyonel tasarımlı iç düzene sahip olan J'ade megayatının tasarımını, CRN mühendislik departmanı ile birlikte yakın bir işbirliği içinde Studio Zuccon International Project ofisi üstlenmiş. Studio Zuccon ve CRN gemi inşa ve iç mimari departmanı, yat sahibinin arzu ettiği en küçük detayı bile önce çözebilmek, sonra da gerçekleştirmek için çalıştılar.

J'ade megayat5

Megayatın iç dekorasyonu klasik ve modern çizgiler taşıyor. Şık ve zarif görünümü elde edebilmek için, pek çok malzeme bir pota içinde akıllıca eritilmiş. Ahşap ile deri, mermer ile metal büyük bir uyum içinde bir arada kullanılmış ve doğal, yapay aydınlatma ile de hatlar daha belirgin hale getirilmiş.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.