Satılık Tekneler

CRN - 74m Cloud 9 Denize İndirildi
23.01.2017 CRN - 74m Cloud 9 Denize İndirildi Ferretti Group’un bir parçası olan CRN Yachts tersanesi, bugüne kadar ürettiği en büyük 2. süperyat olan Cloud 9'u hafta sonu İtalya Ancona’da denize indirildi. 74 metre uzunluğundaki Cloud 9, tersanenin ürettiği 80 metre uzunluğundaki Chopi Chopi yatından sonraki en büyük üretimleri.

Cloud 9

Dış tasarımı Zuccon ve iç dekorasyonu ile yerleşim planları Winch Design’a ait olan Cloud 9'da, 16 konuk ağırlanabilecek. Aynı zamanda charter olarak da kullanılacak yat, charterda 12 konuğa hizmet verecek. Charterde yat sahibi ve VIP kamarası kullanılmayacak. Bunun dışında 6 konuk kamarası ile birlikte, yatta görev yapacak 22 mürettebat için konaklama imkanı bulunuyor.

Cloud 9.

İç ve dış mekanlar arasında kesintisiz akışa odaklanan Cloud 9'da, 1.000 metrekareden daha fazla yaşam alanı bulunuyor. Yatın ana özellikleri arasında; yat sahibine ait özel güverte, konuklarının samimi bir ortamda ağırlanacağı dinlenme alanı, master kamaranın ön bölümündeki büyük açık dinlenme alanı ve geniş plaj platformu ile çok büyük dış alanlar bulunuyor.

Teknik açıdan baktığımızda ise, yatta her biri 2.680 HP gücündeki iki adet Caterpillar 3516C motor bulunuyor. Yat maksimum 16,5 knot hıza çıkarken, konforlu seyir hızı ise 15 knot olacak.

Cloud 9..

Yatın sahibinin daha önceki ​Cloud 9​ yatı ise, 2009 yılında Fransız CMN (Constructions Mécaniques de Normandie) tersanesinde üretilmiş. 2013 yılında yenilenmiş olan 60 metre uzunluğundaki yat, 2015 yılının Haziran ayında 34.9 milyon Euro etiket fiyatı ile Burgess tarafından satılmış ve C9 ismini almıştı. Şimdilerde, Ice Angel adıyla dünya denizlerinde seyir yapan yatın sahibinin, eski 50 metrelik Heesen yapımı yatı ise halen 24,5 milton Euro ile satış listelerinde görülüyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder