Satılık Tekneler

Cranchi’den Yeni Model Motoryatlar
03.07.2017 Cranchi’den Yeni Model Motoryatlar İtalya’nın önde gelen üreticilerinden Cranchi ve tasarımcı Christian Grande, yepyeni motoryat modelleriyle geliyor. 

Etkileyici ‘denizci’ yapılarıyla, İtalyan stilini birleştiren modeller ortaya çıkaran Cranchi ve Christian Grande işbirliği; XT36 ve yeni nesil Eco Trawler 53 ile piyasada adından söz ettirecek. 

XT36

Klasik bir trawler ile sportif bir gezi teknesi konseptlerini bir arada sunan yeni XT36 ızgarası, mutfak lavabosu ve geniş oturma grubunu üzerinde barındıran kokpitiyle öne çıkıyor. Yaşam alanını oldukça genişleten büyük yüzme platformu ise XT36’nın dikkat çeken diğer bir özelliği. 

Trawler konsepti üzerine tasarlanmış olan yeni XT36, geniş ve derinlemesine çizilmiş olan yan güverteleri sayesinde, çocuklu aile gezileri için güverteler arası geçişi çok daha kolay ve güvenli bir biçimde sunuyor. 

XT36.

Öte yandan Eco Trawler 53’ün yeni versiyonu, dış tasarımdaki yeniliklerden ziyade iç mekana odaklanmış halde karşımıza çıkıyor. Tamamen baştan tasarlanmış ahşap, deri ve cam detaylar oldukça dikkat çekici. 

Cranchi, Türkiye'de Apomare tarafından satışa sunulmaktadır.
 
www.apomare.com

www.cranchi.it/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.