Satılık Tekneler

CRANCHI Eco Trawler 53 Long Distance
09.10.2013 CRANCHI Eco Trawler 53 Long Distance

CRANCHI Eco Trawler 53 Long Distance

Cranchi'nin 17 metrelik yeni modeli, Trawler 53 LD, "UZUN MESAFELI SEYİRLER" için tasarlandı. Ekonomik seyrin ilk planda tutulduğu bu modelde kullanılan çift 600 IPS Volvo makineler sayesinde yüksek manevra kabiliyeti sağlanmış vaziyette.

Son derece düşük yakıt tüketimiyle dikkatleri üzerine çeken Trawler 53 LD, 14-18 knot süratlerde maksimum yakıt tasarrufu yapıyor. Maximum sürati ise 22 knot olarak veriliyor. Düşük yakıt tüketimine ek olarak, teknenin üzerindeki güneş panelleri, enerji tasarrufunda da Trawler 53 LD'yi öne çıkarıyor.

CRANCHI Eco Trawler 53 Long Distance

Flybridge'inde güneşlenme güvertesi mevcut. Trawler'ların klasik özelliği olan bot vinci ve bot bağlama alanı yine flybridge'in kıç tarafında yer alıyor, orta alanda ise buzdolabı ve barbeque yerleştirilmiş.

Teknenin ön bölümünde konumlandırılmış oturma grubları, güneşlenme alanı ve tentesi ile, seyir halinde ve alargada iken başka trawler modellerinde görmeye alışık olmadığımız bir yaşam alanı yaratılmış ve bu sayede, teknenin ön alanı, kıç havuzluk ve flybridge olmak üzere toplam 3 dış mekanda vakit geçirmek mümkün kılınmış.

CRANCHI Eco Trawler 53 Long Distance

Trawler 53 LD'nin iç mekanıda son derece havadar. Oturma alanlarıyla kokpit arasında bulunan kapı sayesinde, iç mekanı bölmesiz tek bir oda halinde kullanılabiliyor. Ana salonunda koltukların yanı sıra yemek bölümüde yer alıyor.

Teknenin konaklama alanları ise alt güvertede yer alıyor. Kıç tarafta bulunan ana kabinin kendine özel ebeveyn banyosu ve giyinme odası mevcut. VIP kabin ise ana kabinle tamamen aynı özelliklere sahip olarak baş tarafta konumlanıyor. Ek olarak konaklama için çift kişilik yataklarla üçüncü bir kamara, isteğe bağlı olarak oluşturulabiliyor veya bu alan çalışma bölümü olarak masa ve koltuklar ile donatılabiliniyor.

CRANCHI Eco Trawler 53 Long DistanceCRANCHI Eco Trawler 53 Long Distance

Cranchi Eco Trawler 53 LD ilk gövdesinin tanıtımının yapıldığı Cannes Boat Show'da büyük ilgi topladı, aldığımız bilgiye göre şubat ayında Istanbul CNR Boat Show'da sergileniyor olucak.

CRANCHI Eco Trawler 53 Long DistanceCRANCHI Eco Trawler 53 Long Distance


 Özellikler:

Length - hull

15,00 m ca.

49 ft 3 in approx.

Length - overall

17,00 m ca.

55 ft 9 in approx.

Beam max.

4,95 m ca.

16 ft 3 in approx.

Dry weight

18,200 kg ca.

40.120 lbs approx.

Passangers

14


Fresh water capacity

810 l. ca.

180 (UK) - 214 (US) gall approx.

Fuel capacity

2,700 l. ca.

594 (UK) - 713 (US) gall approx.

Water heater capacity

40 l. ca.

9 (UK) - 10 (US) gall approx.

Waste water tank

190 l ca.

42 (UK) - 50 (US) gall approx.

CRANCHI Eco Trawler 53 Long Distance
CRANCHI Eco Trawler 53 Long Distance
CRANCHI Eco Trawler 53 Long Distance

Türkiye distribütorü Apomare tarafından satışa sunulmaktadır.

www.cranchi.it

Fotograflar: Jurirj Korenc
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.