Satılık Tekneler

CRANCHI E 52F, CNR Avrasya Boat Show 2017'de
07.02.2017 CRANCHI E 52F, CNR Avrasya Boat Show 2017'de CRANCHI E 52F, birçok yeniliğiyle bu segmentteki standartları baştan tanımlayacak. Ünlü tasarımcı Christian Grande tarafından tasarlanan yeni model; salon hacmi, aydınlık iç alanları, ön güverte yaşam alanları konularında pazar lideri olma konusunda iddialı.

CRANCHI E 52F

İtalyanın en köklü motoryat markalarından olan CRANCHI ile yeni işbirliği yapan Christian Grande, bu birliktelik için şunları söylüyor; “Bu yeni isbirliğinden dolayı gurur ve güven duyuyorum. CRANCHI orta-büyük seri üretim yat imalatı alanında en son teknolojiye sahip olan, dört dörtlük bir tersane. Bu işbirliği sayesinde iki tarafında gelişerek, yeni ve özgün ürünler ortaya koyacağına inanıyorum. Çünkü ilişkimizin temelinde ortak değerler ve vizyonlar yatıyor. Bu da hem kalite hem de estetik anlamında, mükemmel yeni tekneler yaratmak için tasarım sürecinin her aşamasında gerekli olan sinerjiyi ve yüksek motivasyonu sağlayacaktır.”

CRANCHI E 52F.

Bu umut vaadeden işbirliğinde Cantiere Nautico Cranchi® S.P.A. ve Christian Grande, gelecek yıllarda ortaya koyacakları ürünlerin hem yenilik hem de üretkenlik açısından, en müşkülpesent hedef kitlelerine dahi hitap edeceği konusunda garanti veriyor.

CRANCHI E 52F.. CRANCHI E 52F...
CRANCHI E 52F.... CRANCHI E 52F,
CRANCHI E 52F,, CRANCHI E 52F,,,
CRANCHI E 52F- CRANCHI E 52F--

CRANCHI ailesi alışılagelmiş kalitesi, Christian Grande ile kazandığı verimi ve  optimum fiyat politikası ile deniz severlere mükemmeli sunuyor.

CRANCHI E 52F
; tabandan tavana cam uzunluğu ve yüksekliği sayesinde, salon alanına ferahlık sağlamakta, ayrıca kaptan köşkünün yanında güverteye açılan bir de kapı sunmaktadır. Bu güverte çıkış kapısı, seyir ve manevra esnasında güverteye ulaşım için büyük bir kolaylık sağlıyor.

CRANCHI E 52F,- CRANCHI E 52F,-,
CRANCHI E 52F--- CRANCHI E 52F,-,-

Mutfak, salonun hemen arkasında konumlandığından dolayı, salon ve mutfak kapısı tamamen açılarak kokpit ve salon aynı yaşam alanının bir parçası haline geliyor. Bu özellik aynı zamanda, havuzluk tarafına yapılacak servislerde kolaylık sağlıyor. E 52F de ön güverte, geniş ve eğlenceli bir yaşam alanı olarak dizayn edilmiştir.

CRANCHI E 52F
, ön güverte oturma grubu, geniş güneşlenme minderleri ve tentesi, oturma grubunun üstünde tercihe bağlı güneş tentesi, müzik sistemi, geniş saklama alanları ve şık aydınlatması ile keyifli bir yaşam alanı öne çıkartıyor.

CRANCHI E 52F* CRANCHI E 52F**
CRANCHI E 52F*** CRANCHI E 52F****

CRANCHI E 52F geniş yan güverte yürüyüş yolları sayesinde, sert havalarda bile baş güverteye gitmek için oldukça güvenlikli bir geçiş sağlıyor.

CRANCHI E 52F'de kullanışlı ve fonksiyonel bir flybridge alanı mevcut. Flybridge'ine çıkan geniş ve rahat merdiveni, güneşlenme minderi ve U şeklindeki oturma grubu ile, 8- 10 kişinin keyifle vakit geçirilebilecek yaşam alanı sunmaktadır. Bu yaşam alanına hizmet eden günlük mini mutfak, kendi bünyesinde, grill, lavabo, buz makinası ve buzdolabını barındırmaktadır.

CRANCHI E 52F2., CRANCHI E 52F.,.
CRANCHI E 52F,,,,, CRANCHI E 52F.....

Alt güvertede; master kamara, VIP kamara ve misafir kamarasına ilave olarak 2 adet tuvalet-duş bulunuyor. Master kamara bir süit oda olarak tasarlanarak, teknenin merkezine yerleşerek geniş gövdenin avantajını kullanıyor. VIP kamara ise baş altında. Yüzme platformundan girişi bulunan kaptan kamarası, teknenin en
arkasında yerleştirilmiş.

Kamaralarda bulunan döşemeler ve kullanılan malzemelerde, Christian Grande’nin çizgisi hissediliyor.

Cranchi E 52 F ve E 52 S'nin boyu 15,82 eni ise 4,67 metredir.

CRANCHI E 52F<

Volvo Penta IPS 2xD8/800 (2x600 Hp) (2x442 kw) Inboard Propulsion System + Joystick + trip computer + single lever + cruise control Cranchi E 52 F Standart aksesuarlı, İtalya teslim, vergiler hariç fiyatı 794,500 Euro’dur.

Cranchi kalitesi ve yeni işbirliği Christian Grande ile harmanlandığı Cranchi E 52F, geniş yaşam alanları, üstün denizciliği ve segmentinde lider kalitesi, performans ve fiyatıyla avantaj sunuyor.

Cranchi E 52F'yi CNR Boat Show 2017 Hall 1, B02 Apomare Standında ziyaret edebilirsiniz.

www.apomare.com
www.cranchi.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder