Satılık Tekneler

Couach'ın en yenisi 50 metrelik Belongers
12.07.2014 Couach'ın en yenisi 50 metrelik Belongers Couach tersanesi, 50 metrelik motor yatın ikinci gövdesini teslim etti.  Deniz testlerinde yenilikçi son teknolojileriyle muazzam sonuçlar veren 50 metre boyundaki Belongers, sahibine teslim edildi.

Cauach'ın en yenisi 50 metrelik Belongers

SilentCab ve VRS (titreşim azaltma sistemi) teknolojileriyle maksimum konfora odaklanan motoryat, bu en yeni sistemleri sayesinde benzeri olmayan seyir konforu sunuyor. Güvenlik, güç ve akıcılığı ile ünlü Couach gövdelerinin başlıca özellikleri yeni Belongers'ta da ortaya çıkıyor. 

Belongers'ın dış çizgileri, 50 metrelik bu motoryatın ilk gövdesi olan Couach 5000 FLY ile neredeyse aynı. Demirde ve seyir esnasında maksimum konforu sahibine sunmak adına ilk gövdenin üzerine adeta evrim geçiren yeni Belongers, çok farklı - yeni ve üstün teknolojilere sahip. 

Cauach'ın en yenisi 50 metrelik Belongers

VAN KAPELEN akustik ekspertiz uzmanlarıyla yapılan çalışmalar sonucunda geliştirilen motoryatın SilentCab teknolojisi, kamaralarda titreşimi neredeyse sıfıra indirgiyor. 12 knot süratte, tekne sahibi kabinindeki ses seviyesi sadece 42db. Demirde ise, çevredeki rüzgar ve ağaçların sesiyle kıyaslanabilir şekilde sadece 35db. Üst güvertede ölçülen titreşim seviyesi ise, pazardaki emsal motoryatlarda ortalama 3 mm/s iken, Belongers'ta bu seviye 1.78 mm/s.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.