Satılık Tekneler

Couach’dan Modern Atılım
24.05.2017 Couach’dan Modern Atılım Couach, başarılı modeli 3700’ü modern ve daha sportif güncellemeleriyle piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 

Couach 3700 Sport

Piyasada yakaladığı önemli satış başarılarıyla adından söz ettiren Couach 3700, daha sportif ve daha modern bir yüzle karşımıza çıkacak. 

Couach 3700 Sport.

Bundan böyle ‘Sport model’ olarak anılacak olan Couach 3700 Sport, 121 feet boy uzunluğuna sahip. Sportif tasarım unsurlarıyla daha da uzatılmış çizgiler sunan yeni Couach 3700 Sport’un tasarımında, Chantier Naval Couach lüks otomobiller ve güncel mimari unsurlardan esinlendiğini açıkladı.

Couach 3700 Sport..

İç mekanda özellikle daha sıcak bir atmosfer sunmayı hedeflediğini belirten üretici, dış mekanlarda da daha sosyal alanlar yaratmayı hedefledi. Sonuç olarak ortaya, daha samimi bir iç ambiyans ve baş tarafta güneşlenme minderlerinden oluşmuş yeni bir alan çıkarılmış oldu. 

Couach 3700 Sport,

Motoryatın flybridge’inde ızgara, geniş yemek masası ve güneşlenme alanları düşünülmüş. İsteğe göre burada bir jakuzzi’de yer alabiliyor. 

Couach 3700 Sport,,

Orijinal Couach 3700 gibi bu yeni sportif modelin de su kesimi 6 feet. Bu sayede motoryat sığ sularda rahatlıkla seyredebiliyor. Belirtilen maksimum sürati ise 28 knot. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder