Satılık Tekneler

Couach Yachts Yeni Modeller ile Dönüyor
27.10.2016 Couach Yachts Yeni Modeller ile Dönüyor Fransız tersane Couach Yachts bu hafta yaptığı açıklamada, yat inşa bölümünün tam kapasite ile pazara yeniden dönmeye hazır olduğunu duyurdu. Yüksek hızlı askeri ve sivil deniz araçları pazarının lideri Couach Yachts, ünlü tasarımcı Espen Oeino ile bir takım oluşturarak, markanın zamana bağlı olmayan şıklığını yeniden yakalamak için yeni jenerasyon tasarımı için bir araya geldiler.

Couach Yachts

Önümüzdeki 18 ay boyunca, Chantier Naval Couach tarafından Espen Oeino International üç yeni seri yatın imalatını yapacak. “Timeless Collection” adı verilen 20 ile 40 metre arasındaki flybridge modeller, hızlı gezi süperyatları olacak. Aynı boyut aralığında “Open” ve “Super Sport Collection” serisi süperyatlar, müşterilerine 40 metreye kadar heyecan verici deneyim sunacak.

Couach Yachts2

Geçen akşam Monako’da 26,2 metre uzunluğunda, 30 knot hızındaki Timeless Collection’a ait olan flybridge yatı tanıtıldı. Couach Yachts’ın CEO’su Walter Ceglia, inşasına kısa süre içerisinde başlanacak olan yeni modelin tanıtımda şöyle konuştu; “Couach Yachts olarak yat dünyasının prestijli ismi Espen Oeino ile, üç yeni seri Couach süperyatı için birlikte çalışmak bir ayrıcalık ve şereftir. Timeless ve Super Sport modelleri, bu boyutta bir Espen Oeino tasarımı almak isteyen müşteriler için nadir bir fırsat olacak. Süper Yacht serisine gelince, beceri ve yeteneklerimiz gerçekten olağanüstü, benzersiz bir süperyat üretmek için bir araya gelen gücün sıra dışı bir yolu olacaktır.”

Markanın geçmişi ve geleneği ile Oeino’nun anlayışı, bu proje üzerinde çok özel bir sonucu ortaya çıkartmış. “Timeless Collection serisi süperyatların dış görünümünü şekillendirirken, 1970 ve 1990’lardaki Couach Yachts'ın tarihi dış görünümüne sadık kalınarak güçlü, anlamlı çizgilerle ayırt edici ve hemen fark edilen efsaneyi geri döndürmeyi amaçladık.Yeni tasarım, Couach tersanesinin yat olmayan diğer deniz araçlarının amacını da ciddi bir şekilde yansıtıyor.” dedi.

Couach Yachts3

26 metre uzunluğundaki modelin yanı sıra, tersanenin kendi tasarım ofisinde tasarlanan ve mühendislik hesapları yapılan Couach YachtsLounge Collection” serisi de tanıtıldı. 38 metre uzunluğundaki yarı deplasman yatın tasarımını Clément Carbonne üstlenmiş, sağlam çizgilerdeki yatta pratik bir yerleşim düzeni ve açık güverte alanları harika görünüyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder