Satılık Tekneler

Couach 5000 Fly ikinci gövde suya atıldı
09.03.2014 Couach 5000 Fly ikinci gövde suya atıldı

Couach 5000 Fly ikinci gövde suya atıldı

Couach Yachts, 2 numaralı gövde 5000 Fly'ı suya indirdi. 164ft (50m) boyutunda La Pellegrina isimli ilk motoryatın suya inmesinden 2 yıl sonra yeni megayat 5000 Fly, isminin daha sonra açıklanacağı üzere suya indirildi. 

Bu yeni megayat, sahibinin özel istekleri doğrultusunda önceki modele göre özelleştirildi. Yapılan değişikliklerden başlıcası uzatılan üst güvertesi oldu. Bu sayede üst güvertede 14 kişilik bir yemek masası yeri oluşturuldu. Buna ek olarak flybridge'inde 100 metrekarelik fazladan bir alan ortaya çıkarıldı. Tekne sahibinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına yeniden düzenlenen bu tasarımda iç kısımlar tamamen kişiselleştirildi. Bu düzenlemelerde ise ünlü yat ve ev dekorasyonu firması Metrica Interior ile Couach Yachts tarafından beraber gerçekleştirildiYeni megayat 5000 Fly, tüm deniz testleri tamamalandıktan sonra önümüzdeki mayıs ayı sonunda sahibine teslim edilecek. 

Teknik Özellikler:

Length: 50m (164ft)

Gross Tonnage: <500GT

Builder: Chantier Naval Couach

Class Register: BV

Flag: Cayman Islands

http://www.couach.com/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.