Satılık Tekneler

Contest Yachts, 84CS Yelkenli Projesini Açıkladı
03.06.2016 Contest Yachts, 84CS Yelkenli Projesini Açıkladı Hollandalı üretici Contest Yachts, süperyat sektörüne yeni 84CS tipi yelkenli yatıyla girmeye hazırlanıyor. 26 metrelik bu kompozit yelkenli, 2018 yılında piyasaya markanın amiral gemisi olarak girecek. Contest, bu yeni modelin uzun mesafe seyir yelkenlisi olduğu kadar, regatta yarışçılığı için de uygun olduğunun altını çiziyor. 

Yarı özelleştirilebilir bir model olan 84CS, Wetzels Brown Partners imzalı iç dekorasyona sahip olacak. Yeni 84CS, sıradan gelen bir diğer yeni model 67CS’de de olduğu gibi Alman firma Judel, Vroljik & Co. tarafından mühendisliği tarafından tamamlandı. Bu sebeple yapısal olarak, her iki modelin de birbirine yakın özelliklerde olacağı tahmin ediliyor. 

Contest Yachts-

Orta derinlikte su kesimi, balta burun yapısı ve yumuşak geçişli kıç yapısına sahip olan 84CS, çift dümen palasıyla kusursuz dümen kontrolünü garanti ediyor. 

Beşe kadar çıkabilen kamara sayısı ve ihtiyaca göre bir o kadar banyo ile 84CS’nin iç mekanı, alıcının isteğine göre özelleştirilebiliyor. Tamamen ayrıştırılabilen mutfak ve mürettebat kabinleri ile misafirlerin yaşam alanları, mürettebat alanlarından ayrılabiliyor. Yelkenli yatın geniş saklama alanlarına şişme servis botu garajı da dahil. Bu kısım yatın baş üstünde yer alıyor.


84SC’nin konforlu seyir özelliği, makine dairesine uygulanan yüksek seviyede izolasyon ile destekleniyor. Bu sayede titreşim ve gürültü, yelkenlinin yaşam alanlarından olduğu gibi yalıtılmış oluyor. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder