Satılık Tekneler

CONCEPT MARINE OTAM’ın Türkiye'deki Yeni Özel Satıcısı
03.10.2014 CONCEPT MARINE OTAM’ın Türkiye'deki Yeni Özel Satıcısı

60 yıllık deneyime sahip powerboat üreticisi İtalyan OTAM ve Concept Marine Türkiye pazarı için resmi temsilcisi ve yetkili satıcı olarak adını duyurmaktan gurur duyduklarını açıkladılar. OTAM – Concept Marine resmi temcilcilik anlaşmasının açıklamasının ardından her iki şirketin yönetici bu işbirliği hakkındaki görüşlerini dile getirdiler.

CONCEPT MARINE OTAM’ın Türkiye'deki Yeni Özel Satıcısı

Concept Marine ortaklarından Haluk Gündoğdu "Bazı müşterilerimize, ülkemizin güzel sahilleri boyunca onlara eşlik edecek çok hızlı, özel ve de son derece sınırsız ihtiyaçlarına hitap edecek doğru ürünü bulmak için bir süredir arayış içindeydik. OTAM gerçekten zor koşullarda sorunsuz olan ve yüksek kaliteli bir ürün üreten bir üretici ve Türk pazarında onların ortağı olmak çok mutluyuz." dedi.

CONCEPT MARINE OTAM’ın Türkiye'deki Yeni Özel Satıcısı

OTAM Satış ve Pazarlama Direktörü Antonio Caviglia iş birliğini şu şekilde yorumladı: “OTAM ailesi olarak Türk pazarında Concept Marine ile birlikte olmaktan son derece memnunuz. Concept Marine çok profesyonel bir ekip, 10 yılı aşkın tecrübesi ile, eşi olmayan ürünleri pazarlama konusunda uzman ve aynı zamanda da müşterileri adına satış sonrasın hizmetler konusunda sorumluluk alan bir kurum. Onlarla birlikte bir kaç şanslı Türk müşterimize OTAM ürünlerinin tanıtımında başarılı olacağımıza inanıyoruz.”

CONCEPT MARINE OTAM’ın Türkiye'deki Yeni Özel Satıcısı

OTAM 1954 yılında kurulmuş bir İtalyan Powerboat üreticisidir. OTAM Millennium 60 yıllık bir powerboat üretim deneyimi sonucu ortaya çıkmıştır ve şu anda yedi modeli bulunuyor: 45', 50' Open, 58' Open veya HT, 65' HT, 80' HT ve Millennium 100. Cenova’daki OTAM tersanesi 17.000 metrekarelik doğrudan denize sahile kıyısı bulunan bir alanda kurulu bulunmakta ve onlarca yıllarını bu tersanede geçirmiş usta ve uzmanlardan kurulu bir ekip tarafından hız ve performans konusunda en iyisini üretmek için çalışmaktadır.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder