Satılık Tekneler

Columbus’un 40M Sport Hybrit’i Monaco’da Sergilenecek
29.08.2016 Columbus’un 40M Sport Hybrit’i Monaco’da Sergilenecek İtalyan Palumbo Group’un bir parçası olan Columbus Yachts, 40 metrelik sportif süperyatını Monaco Yacht Show’da meraklılarıyla buluşturacak. Divine isimli süperyat; aluminyum gövdesi ve hibrit itiş sistemiyle 22 knot sürat yapıyor. 

Divine, 40M Sport Hybrid

Divine, 40M Sport Hybrid model serisinin iki numaralı gövdesi. Aluminyumdan üretilen süperyat, dik burun yapısı ve hibrit itiş sistemine sahip. Yat, hibrit sistemiyle 3 ile 20 knot arası süratlerde seyir yapabiliyor. 

Columbus Sport Hybrid 40M
, 180 ton ağırlığa sahip. 40 metre boy uzunluğu ve 8,20 metre genişliği olan süperyat, üstün itiş sistemleriye süperyat dünyasında adından söz ettiriyor. 

Columbus Yachts, Sport Hybrit 40M modelini ortaya çıkarırken, projenin her safhasında çevrecilik ilkesini ön planda tutmuş. Divine, sadece minimum salınım yapan itiş sistemleri değil, üretiminde kullanılan malzemeler dahil olmak üzere verimli ve çevre dostu bir süperyat. 

Columbus 40M Sport Hybrid Divine
, 28 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında Monaco Yacht Show’da sergileniyor olacak.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder