Satılık Tekneler

Columbus Yachts’dan yeni Oceanic Coupe serisi
08.05.2015 Columbus Yachts’dan yeni Oceanic Coupe serisi
Columbus Yachts’ın yeni ‘coupe’ tasarımı motoryat serisinin ismi, Oceanic Coupe. Yarı-özelleştirilebilen tasarımlar olarak ortaya çıkarılan Oceanic Coupe modelleri, 45 ve 50 metre boylarında iki farklı model olarak piyasaya çıkacak. Studio Vafladis ile ortak çalışmanın sonucu ortaya çıkarılan tasarımlar, özellikle ABD ve Asya pazarlarını hedefliyor.

Columbus Yachts’dan yeni Oceanic Coupe serisi

Geniş yaşam alanlarıyla dikkat çeken Oceanic Coupe tasarımları, 45 ve 50 metrelik modeller olarak tasarlandı. İlk iki model tamamen aluminyumdan üretildi. Üç kat güverteye sahip tasarımlarda, tekne sahibi kamarası ana güvertenin baş tarafında yer alıyor. Diğer beş misafir kamarası ise, alt güvertenin orta kısımlarında konumlanıyor. Bu misafir kabinlerinin olduğu bölümler, tekne sahibinin isteğine göre spor salonu, spa veya sinema salonu olarak dönüştürülebiliyor. 

Columbus Yachts’dan yeni Oceanic Coupe serisi-1

Oceanic Coupe serisi motoryatlarda iki adet salon tasarlanmış. Bunlardan biri ana güvertede, diğeri üst güvertede yer alıyor. Ana güvertede konumlanan salon, daha ziyade resmi davetlere uygun konseptte dekore edilmiş. Üst güvertede yer alan salon ise, tamamen misafirlerin rahatlaması ve keyifli vakit geçirmesi amacına hizmet ediyor. 

Columbus Yachts’dan yeni Oceanic Coupe serisi-2 Columbus Yachts’dan yeni Oceanic Coupe serisi-3

Kaptanın kamarası, standart versiyonda üst güvertede yer alıyor. Bu kamaranın alt güverteye alındığı versiyonda ise, üst güverte tamamen özel yaşam alanı haline geliyor. 

Columbus Yachts’dan yeni Oceanic Coupe serisi-4

Oceanic Coupe serisinin, bu iki yeni modelini performans bazında ele alacak olursak; çift MTU 12V4000 M93L makineler ile hayli tatmin edici rakamlar ortaya çıkıyor. Her iki model de 3800 deniz mili mesafeyi, 17 knot olarak verilen seyir sürati ile katedebiliyor. Maksimum sürat ise 21 knot.
 
 
http://www.columbusyachts.it/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.