Satılık Tekneler

Columbus Yachts'dan Sport Oceanic 70
20.09.2014 Columbus Yachts'dan Sport Oceanic 70

Columbus- Sport Oceanic 70

Columbus Yachts, çevreci megayat projelerine yeni Columbus Sport Oceanic 70 ile devam ediyor. Hali hazırda yapım aşamasında olan megayat, 229 feet (70 metre) boy uzunluğuna sahip. Megayat'ın tasarımı Studio Vafladis tarafından yapıdı. Columbus Yachts buarada 2012 yılında Sport Hybrit motoryat serisini çıkarmıştı. Firma, akabinde etkin enerji ile işleyen megayat pazarına olan inancını devam ettirdi. Bundan önce ise 2011 yılında suya indirilen Prima, RINA Green Star Plus, çevrecilik ödülüne layık görüldü.

Yeni Columbus Sport Oceanic 70'in detayları Monaco Yacht Show'da açıklanacak. Megayat Sport Oceanic 70'in en dikkat çeken özelliklerinden biri, kıç güvertesindeki çok yönlü ve geniş yaşam alanı. Bu bölümde güneşlenme kısmının yanı sıra, yemek bölümü ve beach club yer alıyor.

Columbus yachts c70

Akıllı teknolojilerinin ötesinde Columbus Sport Oceanic 70, geniş camları ile modern tasarımlar içinde öne çıkıyor. Beş kamarasından dördü, master suit ile birlikte, ana güvertede yer alıyor. Diğer misafir suiti ise üst güvetede. İsteğe göre bu suit VIP veya master suit olarak düzenlenebiliyor.http://www.columbusyachts.it/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder