Satılık Tekneler

Columbus Sports Hybrid, Eleonora III
01.03.2016 Columbus Sports Hybrid, Eleonora III
Columbus Sports Hybrid serisi süperyatların ilk gövdesinin, bir Amerikalı müşteriye satıldığı duyuruldu. Brokerlik işleminde satışı Allied Marine Superyacht Division’dan Dean Anthony, alıcının temsilciliğini ise Palumbo Group ticari ofisi üstlendi. 

Eleonora III

Columbus Sports Hybrid süperyatının yeni sahibinin, yatın plan ve düzeninden çok etkilendiğini, süperyata Eleonora III ismini verdiğini açıkladılar. Eleonora III, Amerika kıtasında Columbus Sports Hybrid süperyatlarının marka elçisi olacak.

Eleonora III-2

40 metre uzunluğundaki hibrit, yeni sahibi tarafından ısmarlanan bazı iç dekorasyon tadilatlarının tamamlanması sonrasında teslim edilecek. Giuseppe Palumbo ve ekibi tarafından yapılmış olan konsept tasarım, minimal müdahale ile kolay dönüşüm sağlayabilecek bir nitelikte olduğundan, tadilatı kısa sürede tamamlanacaktır.
Columbus Sports Hybrid Eleonora III, bir yarı deplasman yat olacak ve 5 adet delüks kamarada 10 konuk ağırlanabilecek. Ayrıca süperyatta görev yapacak olan 7 kişilik mürettebat için de 4 bağımsız kamara bulunmaktadır. Süperyat sahip olduğu büyük pencereleri ve yatta kullanılan çevre dostu malzemeler ile de ayrı bir özelliktedir.

Eleonora III-3

Performans olarak incelediğimiz ise, Columbus Sports Hybrid Eleonora III maksimum 20 knot hıza çıkabilmektedir. Sessiz bir seyir istendiğinde ise, dizel elektrik motorlarını kullanmaktadır. Sessiz bir kullanım ile birlikte elektrik modunda kullanıldığında ise, saatte sadece 12 litre mazot tüketmektedir.

Kısa sürede yapılacak olan tadilatları sonrasında yat sahibine teslim edilecek olan Columbus Sports Hybrid Eleonora III'ün, yaz aylarının sonuna kadar Akdeniz’de kalması ve sonra Atlantik Okyanusunu geçerek Amerika kıtasına geçmesi bekleniyor.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.