Satılık Tekneler

Columbia PFG Alaçatı Big Fish Başlıyor
08.09.2017 Columbia PFG Alaçatı Big Fish Başlıyor
Sportif balıkçılık tutkunlarının heyecanla beklediği “Columbia PFG Alaçatı Big Fish” Turnuvası, Outdoor’un öncü markası Columbia ana sponsorluğunda, 14-17 Eylül tarihleri arasında Port Alaçatı Marina’nın
ev sahipliğinde gerçekleşiyor. 

''Büyük Balığın Peşinde'' sloganı ile Türkiye’nin usta balıkçılarını biraraya getirecek olan "Alaçatı Big Fish" ; katılımı nedeni ile Avrupa’nın en önemli organizasyonları arasında yer almaktadır. 

Türkiye’yi windsurf dalında olimpiyatlarda temsil etmiş sporcular İlknur ve Ertuğrul İçingir önderliğinde gerçekleşecek turnuva, özellikle ''Yakala-Bırak-Yaşat'' teması ile ön plana çıkıyor. 

Columbia PFG Alaçatı Big Fish

Turnuva heyecanının yanı sıra özel etkinlikler, atölyeler, çocuklar için mini turnuva ve balıkçılıkla ilgili markaları biraraya getirecek ''Offshore Fishing Expo'' sportif balıkçılık tutkunlarını bekliyor.

8.Temmuz itibari ile Trofe Balık Programını başlatan Alaçatı Big Fish, bu sayede Turnuva heyecanı ve enerjisini yıl boyunca devam ettirecek. Belirli kurallar çerçevesinde oluşturulan şeffaf sıralama ile ayın balıkçısı ve yılın balıkçısının belirleneceği Trofe Balık Programı ile, gelecek nesillere bir kayıt bırakılıp önderlik edilebilecek.

Turnuva bu yıl da Türkiye’nin önde gelen işadamları ve ünlü isimlerinin yanısıra, Yunanistan, İtalya, Kıbrıs, Dubai ve Katar’dan da misafirlerini ağırlayacak.

Türkiye'nin ilk sportif balıkçılık turnuvasını Alaçatı'da başlatan İlknur ve Ertuğrul İçingir turnuva ile ilgili; “Hem turnuva sırasında hem de turnuva dışında kalan zamanlarda balığa ve doğaya saygılı, sürdürülebilir yaşam için bilinçli avlanmak, avlanma sırasında sırasında balığa yaşama şansı tanımak ve ona en az zararı vermek konularında farkındalık oluşturmak, “Columbia PFG Alaçatı Big Fish” organizasyonunun her zaman en büyük amacı olacaktır” dedi. 

Columbia PFG Alaçatı Big Fish.

Turnuva’nın Ana sponsorluğunu üstlenen Columbia Türkiye Temsilcisi, Gözalan Group Yönetici Ortağı Kerem Gözalan ekibiyle birlikte, “Portofino” isimli teknesi ile yarışacak. Kerem Gözalan turnuva ile ilgili olarak; “Columbia PFG Alaçatı Big Fish”, ikinci senesinde Türkiye’de sportif Balıkçılığın ve deniz tutkunlarının yine vazgeçilmez turnuvası olacak. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sportif balıkçılığın kıyafetle birlikte ekipman destekçisi ve endüstri lider markası Columbia ve Gözalan Group olarak önümüzdeki yıllarda da desteğimizi devam ettireceğiz. Tüm yarışmacılara başarılar ve bol şans dileriz. Rastgele!” açıklamasında bulundu.

Fonksiyonel teknolojileri farklı tasarımlarla birleştiren Columbia, sportif balıkçılık için özel olarak geliştirilen PFG serisi ve diğer koleksiyonlarını, alanda bulunan pop-up mağazasında aktif yaşam tutkunları ile de buluşturacak.

Çeşitli ödüller ve Columbia’dan sürpriz hediyelerle renklenecek turnuva, 14-17 Eylül tarihleri arasında Alaçatı’da macera severleri bekliyor.

Turnuvanın diğer sponsorları arasında Folkart, Ford, Türk Telekom, Mercury gibi Türkiye’nin saygın markaları yer alıyor. 

TURNUVA PROGRAMI

14.Eylül Perşembe
09.00-17.00 Teknelerin varışı ve Marinaya yerleşmesi  Yarışma kayıtları

15.Eylül, Cuma
09.00-15.00 Teknelerin varışı ve Marinaya yerleşmesi  
10.00-17.00 Yarışma kayıtları
17.00-19.00 Katılım mecburi "Skippers Meeting" Yarışma kurallarının açıklanması yarışma alanını tanıtımı

16.Eylül Cumartesi
07.00 Balıkçıların denize açılışı 
15.30 Oltaların sudan çıkarılması 
17.00         Balıkların tartıya son teslim saati 
18.00 Hakem kararlarının açıklanması 
18.00 - 19.30 Happy Hour

17.Eylül Pazar
07.00 Balıkçıların denize açılışı 
15.30 Oltaların sudan çıkarılması 
17.00         Balıkların tartıya son teslim saati 
19.00 Hakem kararlarının açıklanması
19.30 Ödül Töreni ve Yemeği
 
alacatibigfish.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.