Satılık Tekneler

Codecasa, F74 Süperyatını İnşa Ediyor
25.04.2017 Codecasa, F74 Süperyatını İnşa Ediyor İtalyan tersane Codecasa, F74 gövde numaralı yat projesini Viareggio’daki tesislerinde inşa ediyor. Boyu 65 metre olacak olan lüks yatın, suya indirileceği tarihin 2019 olacağı açıklandı. 

Codecasa, F74

Çelik gövde ve aluminyum üst yapıdan inşa edilecek olan yat, 4 kat güverteye sahip olacak. Tersanenin kendi tasarım ekibi tarafından ortaya çıkarılan F74, tamamen özel tasarım bir proje. Yeni F74' ün Codecasa’nın ‘Main’, ‘Eternity’ ve ‘Double Down’ isimli yatlarıyla aynı teknik platformda yapılacağı belirtildi. 

Metalik gri gövde ve üst yapıya sahip olacak olan F74, dikkat çekici bir görünüm sergileyecek. Sade ama bir o kadar da şık olan F74; başüstünde dev yat yüzme havuzu ve servis teknesi garajıyla tasarlandı. Geniş pencereleri sayesinde, aydınlık ve ferah iç atmosferler sunacak olan yatın iç mekanı da tamamen kişiselleştirilerek dekore edilecek.

Codecasa, F74.

Çift 2365’er beygirlik Caterpillar 3512C dizel makinelerle donatılacak olan F74; 17,5 knot sürate çıkabilecek. Toplam 160 bin litre yakıt kapasitesi sayesinde, 5 bin deniz mili mesafe menzili hesaplanan yatın seyir sürati 12 knot olacak. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder