Satılık Tekneler

Codecasa 65
15.06.2014 Codecasa 65

Codecasa 65

2008 ve 2010 yılları arasında Cadecasa 65'in üç başarılı teslimatını gerçekleştiren tersane, başarılı modelin yenilenmiş versiyonunu tanıttı. Viareggio tersanesi açıkladığı yeni Codecasa 65 motoryat tasarımını, önceki modeli adeta revize ederek hayata geçiriyor. Tersanenin ürettiği motoryat yelpazesinin 'amiral gemisi' olan Codecasa 65, önceki modelinin çizgilerini taşıyor. Birbirinden önemli özelliklerine yenilerini ekleyen tasarımda klasik hatların evrimi göze çarpıyor.

Geniş iç hacmini dört güverte katına yaymış olan motoryatın ana güvertesi sadece salon ve yemek odası için ayrılmış durumda. Üst güvertesinde muazzam genişlikte tekne sahibinin suiti yer alıyor. Yine aynı güvertenin baş tarafa doğru konumlanan kısmında ek bir oturma odası bulunuyor. Bu oturma odasına tekne sahibinin suitinden direkt olarak geçiş yapılabiliyor. Dört ayrı misafir kabini ise alt güvertede yer alıyor.

http://www.codecasayachts.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.