Satılık Tekneler

Cockwells’den Lüks Servis Teknesi
27.10.2016 Cockwells’den Lüks Servis Teknesi Alanında adeta bir uzman olan İngiliz üretici Cockwells, 14,5 metrelik yeni bir lüks süperyat servis botu tasarladı. Cockwells’in bir müşterisi için özel olarak tasarladığı servis teknesi, 3,4 metrelik genişliğiyle 12 kişilik misafir grubunu veya lüks bir SUV’yi rahatça taşıyabiliyor. 

Cockwells

Cockwells’in kurucu direktörü olan Dave Cockwell, bu tasarımla ilgili şunları söyledi; ''Her santimetre karesinden faydalanılabilen bir tekne tasarladık. Buna baştaki bot ve demir saklama alanları da dahil. Kullanışlılığın son noktası olarak gördüğümüz bu tekne, aynı zamanda oldukça çekici bir görünüme de sahip.''

İki adet dümen konsolu koltuğu bulanan dümen istasyonu, gövdenin kıç tarafında konumlanıyor. Teknenin baş tarafıyla bu kısmı sürgülü bir kapı ayırıyor. Baş taraftaki büyük alanda bir lüks araba, motosikletler veya ATV’ler taşımak mümkün. Hidrolik baş rampası sayesinde, tekne yükleme esnasında oldukça dengeli. Ek olarak teknenin iskele tarafında konumlanan vinç, yükleme opsiyonlarını arttıran önemli bir unsur. 

Elektrikli sistemle teknenin baş tarafındaki alandan yukarı çıkan koltuklar sayesinde, tekne yolcu taşıma amacıyla da kullanılabiliyor. 12 kişilik misafir kapasitesi olan teknede, katlanır karbon fiber bimini de düşünülmüş. 

Çift 260’ar beygirlik Yanmar 6BY3 motorlarla güçlendirilmiş olan servis teknesi, boşken 35 knot sürat yapabiliyor. Tamamen yüklüyken maksimum sürati 20 knot. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.