Satılık Tekneler

Cobalt ve Marker One’dan 5 yeni model
05.10.2015 Cobalt ve Marker One’dan 5 yeni model
Cobalt2016 yılında piyasaya süreceği modelleri, ABD’nin Las Vegas kentinde yapılan fuarda meraklılarıyla buluşturdu. 

12 feet genişliğe sahip olan A40 Coupe, bowrider tipi R30 ve su sporları teknesi olarak ideal olan R5, bu yeni modellerin en dikkat çeken 3’ünü oluşturdu. Küçük ve kullanışlı CS3 ile Marker One serisinin en yenisi ML4 modelleri de Cobalt’ın diğer yenileri arasında fuarda yer aldı.

Cobalt- A40

Lüks bir motoryat modeli olan Cobalt A40, her ne kadar günlük bir gezi teknesi tipinde olsa da sahip olduğu özellikler ile hafta sonu kaçamaklarında gece konaklama imkanlarına da sahip. Etkileyici bir görünümde olan yeni Cobalt A40, performans açısından da son derece yeterli. 


Su hattının altına inebilen hidrolik sistemli yüzme platformu, motor kapağının üzerinde, hemen kıç tarafta konumlanan güneşlenme minderleri, kokpit kısmındaki ileriye dönük oturma grubu, yeni Cobalt A40’ın denizin keyfini sonuna kadar çıkarmaya olanak sağlayan özellikleri arasında.

Cobalt- R30

Cobalt’ın ‘bowrider’ serisi teknelerine eklediği en yeni model olan R30 ise, tam tamına bir günlük keyif aracı. Kıç taraftaki dört kişilik güneşlenme minderlerinin devamı şeklinde kıça doğru uzanan yüzme basamağı, elektrikli sistem sayesinde tek bir tuşla kontrol ediliyor. Bunun yanında cam kokpit tasarımı ve dümende geniş görüş alanı, teknenin öne çıkan özelliklerinden.

cobalt- R5

R5 modeli ise, Cobalt’ın yeni su sporları tipi teknesi olarak piyasada. Şık, güçlü ve agresif bir görünüme sahip olan Cobalt R5, firma tarafından patenti alınmak üzere beklenen, sörf kontrol sistemini de standart olarak sunuyor. Sörf kontrol sisteminde teknenin yüksekliği ve çıkardığı dalga boyutu, otomatik olarak ayarlanarak en iyi sörf dalgası ve büyüklüğünü oluşturuluyor. 2016’da Cobalt tarafından piyasaya sunulacak olan modellerden bir diğeri ise, yeni CS3 modeli. 23 feet’in biraz üzerinde olan CS3, yepyeni bir gövde ve güverte tasarımına sahip. Genç deniz tutkunlarına hitap edeceği düşünülen CS3, kıçta her iki taraftan da tekneye binme imkanı sunan açıklıklara sahip. Girişlerin ortasında ise güneşlenme minderi yer alıyor.

cobalt- cs3 cobalt-ml4

Cobalt’ın Marker One serisinde ise, 2016 yılında ML4 adlı yeni model yer alacak. Önceki M25 ve M27 modellerinin üzerine tasarlanan ML4, L-şeklinde bir oturma grubuna ve yeni iç ve dış tasarıma sahip. Mercury, Yamaha veya Evinrude motor seçenekleriyle piyasaya sunulacak olan ML4, elektrikli yüzme basamağı ve farklı gövde rengi seçenekleri ile satılacak. 
 
www.cobaltboats.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder