Satılık Tekneler

Coastal Craft 65 Concord
18.03.2014 Coastal Craft 65 Concord

Coastal Craft 65 Concord

Kuzey Pasifik bölgesinin iş teknelerinden esinlenen sağlam alüminyum yatları ile ünlenen Coastal Craft Boats yeni 65 Concord modeli ile alışılmış çizgisinin dışına çıkıyor.  Tasarımı bölgenin bir diğer tanınmış şirketi olan C. Marshall Naval Architect Ltd. tarafından gerçekleştirilen 65 Concord yatçılara tutucu ama akışkan bir dış tasarım ve son derece rahat ve konforlu bir iç mekan sunuyor

Agresif bir meyle sahip olan pruvasından zarif bir kavisle biten kıç bölgesine, 65 Concord’un tasarımı yüksek performans potansiyeliyle ilgili ipuçları veriyor.  Marshall’ın tasarım ekibi teknenin V şeklindeki alt kısmını ince bir giriş ve fazla dik olmayan bir karina kalkımı vererek tasarlamışlar.  Teknenin azami hızı 31 knot olarak tahmin edilse de bu bir gezi teknesi ve spor teknelerinde sıkça görülen dik karina kalkımına ihtiyacı yok.  Baş bodoslaması suyu yarıp, nispeten sığ gövde yapısı sayesinde dalgaların kalan kısımlarının üzerinden zerafetle aşarak planinge kalkmak üzere tasarlanmış.

Volvo Penta IPS motorlarının sayesinde tasarımcılar gövdenin iç alanlarını özgürce kullanabilmişler.  Tüm makine dairesi teknenin kıç kısmında tekne boyunun dörtte biri kadar bir alanda barınıyor.  Bu sayede teknenin yüzdürme merkezinin hemen üstünde ve baş tarafta yer alan devasa bir master suite sahip olan teknede ayrıca sancak tarafında çift kişilik ayrı bir suit de yer alıyor.   Teknik Özellikler:

? Builder: Coastal Craft

? Model: Coastal Craft 65 Concord 2014

? LOA: 66'9"

? Beam: 16'11"

? Draft: 5'0"

? Standard Power: 2/900-hp Volvo Penta IPS 1200s

? Fuel Capacity: 1,000 gal.

? Water Capacity: 22O gal.


www.coastalcraft.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.