Satılık Tekneler

CNR 'J'Ade'60 metrelik İtalyan süperyat
16.04.2013 CNR 'J'Ade'60 metrelik İtalyan süperyat


J'Ade, kendine has belirgin çizgileriyle, gerçek lüksün suya yansıması. Geçtiğimiz yılın Kasım ayında, İtalyan tersane CRN tarafından yapımı tamamlanıp suya indirilen J'Ade, 60 metre olan boyunun avantajıyla, muazzam genişlikte yaşam alanlarına sahip. Studio Zuccon International tarafından yapılan agresif ve çekici tasarımı, CRN Engineering firması tarafından desteklenerek ortaya çıktı. CRN tarafından dizayn edilen aydınlık ve açık alanları, en son teknolojik yenilikler kullanılarak tasarlandı. J'Ade'nin öne çıkan belirleyici diğer özellikleri ise, ana kamaranın balkonu, beach club alanı, kıç bölümdeki açılır ve denize sıfır bir plaj ortamına dönüşen dev kapağı, su seviyesinin altında kalan kullanışlı garajı ve yekpare camıyla ortaya çıkan panaromik salonu.

Sahibinin tüm isteklerine, en küçük detayına kadar cevap verilen bu dev motoryatta, ana kamaranın balkonundaki özel kahve masası ve kahvaltı koltukları bile özel istekler çerçevesinde düşünülmüş. Studio Zuccon tarafından düzenlenen iç tasarımında, ahşap, deri, mermer ve paslanmaz metallerle, klasik ve modern stilin harika uyumu yakalanmış. Yapay ve doğal ışık kaynakları, en iyi şekilde kullanılan bu süperyatın içinde, hindistan cevizi rengi deri ve gümüş renkler ile, sıcak bir atmosfer oluşturulmuş.

CNR 'J'Ade'60 metrelik İtalyan süperyat

Süperyat J'Ade'in alt güvertesinde dört adet iki kişilik VIP kamara konumlanmış. Kıç taraftaki geniş alan ise, su hattının altında kalacak şekilde tasarlanan garaj için kullanılmış. CRN üretimi bir süperyatta ilk defa kullanılan bu tip garaj, 27 feetlik bir botu, vinç kullanmaya gerek kalmadan alabilecek boyutta. J'Ade nin geniş bir kokpit bulunan üst güvertesinde aynı zamanda büyük bir salon bulunuyor. Boydan boya uzanan salon camları, etrafı panaromik seyretme olanağı sunuyor. Dışarıda hint meşesi oturma grubu, kahve masası ve koltuklarıyla, 14 kişilik bir alana yaratılmış. Süperyatın üst güvertesindeki yeşil ve kahve tonları, Loro Piana tarafından tasarlanmış.

crnyachts.com/yatvitrini.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder