Satılık Tekneler

CNR Avrasya Boat Show Rekor Katılım Bekliyor
29.12.2014 CNR Avrasya Boat Show Rekor Katılım Bekliyor
Ülkemizde megayat üretiminde Dünya 3.lüğünü yakalamış, denizcilik sektörümüzün en kapsamlı ve en büyük buluşması olan ‘’CNR Avrasya Boat Show – Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı’nın 8.si, 14 - 22 Şubat 2015 tarihleri arasında DENTUR iş birliğiyle Pozitif Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla, CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek. 

CNR Avrasya Boat Show Rekor Katılım Bekliyor

Karada yapılan Dünya'nın 2. en büyük fuarında, milyonlarca sterlin değerindeki süper lüks yatların yansıra sürat tekneleri, botlar, jet skiler, yelkenliler, deniz tekstil ürünleri, dalgıç malzemeleri, römorklar, tekne boya malzemeleri, motorlar gibi sektöre ilişkin tüm aksesuar - ekipmanlar ve çeşitli deniz malzemeleri ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.   

CNR Avrasya Boat Show’a 400’ün üzerinde yat, tekne ve yelkenli görücüye çıkacak. Dünyaca ünlü markalar lansmanlarını yapacak. En pahalı teknelerin sergileneceği stantlarda görsel şovlar düzenlenecek. Fuara, BDT Ülkeleri, BAE, İngiltere gibi ülkelerden önemli alıcılar katılacak. Özellikle Ortadoğu, Körfez ve Kuzey Afrika ülkelerinden yoğun ziyaretçi bekleniyor. Türkiye’nin 2023 ihracat hedefine maksimum katkı sağlamayı hedefleyen, CNR Avrasya Boat Show’da sergilenen tekne ve yatların yaklaşık değerinin 250 milyon Euro düzeyinde olacağı ön görülüyor.

CNR Avrasya Boat Show Rekor Katılım Bekliyor

Deniz severlerin tüm arayışlarına yanıt vermesi planlanan CNR Avrasya Boat Show’u, 15 - 23 Şubat 2014 tarihleri arasında  65 bin 328 kişi ziyaret etmişti. Fuarın  yabancı ziyaretçi sayısında ise 2013 yılına oranla yüzde 30 artış gözlemlenmişti. Y
alnızca milyon dolarlık yat ve tekneler değil, balıkçılığa özendirecek malzemelerden, tekstil ürünlerine, tekne boya malzemelerine kadar sektöre ait tüm aksesuar ve ekipmanlar sergilendi. Fuarda dudak uçuklatan pahalı teknelerin yanında ikinci el otomobil fiyatına, hatta taksitle satılan tekneler de sergilendi.
Suda fren ve geri vites özelliği taşıyan jetskiler ve tam yol gaz sisteminde dahi son derece titreşimsiz ve sessiz tasarlanmış motorlu tekneler ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı.

2015 fuarının ziyaretçi sayısında geçen yıla oranla yüzde 20 artış bekleniyor.

yatvitrini.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder