Satılık Tekneler

CNR Avrasya Boat Show İçin Geri Sayım Başladı
09.02.2015 CNR Avrasya Boat Show İçin Geri Sayım Başladı
Dünyada karada yapılan en büyük ikinci tekne fuarı olan CNR Avrasya Boat Show, 14 Şubat 2015 Cumartesi günü CNR EXPO Yeşilköy’de kapılarını açarak, 22 Şubat Pazar akşamına kadar gezilebilecektir.Avrasya Boat Show'da Geri Sayım Başladı

Dünyaca ünlü markalar CNR Avrasya Boat Show, lansmanlarını yapacak. En pahalı teknelerin sergileneceği standlarda görsel şovlar düzenlenecek. Fuara, BAE, İngiltere, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkeleri gibi önemli alıcılar katılacak. Özellikle Ortadoğu, Körfez ve Kuzey Afrika ülkelerinden yoğun ziyaretçi bekleniyor. Dünya'nın ikinci en büyük fuarı olan CNR Avrasya Boat Show’da milyonlarca Euro değerindeki süper lüks yatların yanı sıra sürat tekneleri, botlar, jet skiler, yelkenliler ve çeşitli deniz ve denizcilik malzemeleri ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.


Yaşam suda daha güzel sloganı ile kapılarını açacak olan CNR Avrasya Boat Show, 14-22 Şubat arasında meraklılarını ağırlayacak. Değeri milyon Euro’larla ifade edilen yatların CNR’a getirilmesi tamamlanmak üzere. Devasa yatların bir kısmı CNR Avrasya Boat Show fuar alanının fuar otoparkında beklerken, bir kısmı da TIR’larla CNR Avrasya Boat Show fuar alanının içerisine alınarak özenle yerleştirildi. 

Bu yıl da deniz sevdalıları açısından Dünya'nın en “keyifli” fuarlarından biri olan CNR Avrasya Boat Show’da, sizleri yatvitrini.com standında ağırlamak bizleri çok mutlu edecek.

www.yatvitrini.com

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder