Satılık Tekneler

CNR Avrasya Boat Show Denizde Başlıyor
24.04.2017 CNR Avrasya Boat Show Denizde Başlıyor Sıfır ve ikinci el megayat, tekne, bot ve yelkenlilerinin sergileneceği CNR Avrasya Boat Show DenizdeAtaköy Marina Mega Yat Limanı ile eş zamanlı olarak açılıyor. 2 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan VIP açılışta, medya mensupları ve özel konuklar ağırlanacak. Fuar, 3 - 7 mayıs tarihleri arasında da, tüm ziyaretçilerine açık olacak.

CNR Avrasya Boat Show Denizde

Türkiye’de amatör denizcilik sektörünün en büyük buluşması olan CNR Avrasya Boat Show, başarısını ikinci kez denize taşıyor. Bu yıl 12.si düzenlenecek olan CNR Avrasya Boat Show Denizde’ye, geçen yıl eylül ayındaki gibi ilginin büyük olması bekleniyor. Alanlarında en iyisi olan megayat, tekne, bot ve yelkenlilerin yanısıra; sektöre ilişkin tüm aksesuar ve ekipmanların da vitrine çıkarılacağı fuar, 150’nin üzerinde sıfır ve ikinci el teknenin katılımı ile gerçekleştirilecek.

CNR Avrasya Boat Show Denizde.

CNR Avrasya Boat Show, şubatta karada, mayıs ve eylül aylarında denizde olmak üzere ,yılda üç kez düzenleniyor. Megayattan yelkenliye kadar her türlü teknenin sergileneceği fuarda, amatör denizciler içinde daha az bütçeyle sahip olunabilecek tekneler ve deniz araçları yer alacak. 

CNR Avrasya Boat Show Denizde’de; Deniz Yatçılık, Princess, Vos Marine, Safter, Monarch, Yuka, Jeanneau, R.Dizayn, A&G Marine, Karina, Apomare, Bora, MMP, Cranchi, Mercury ve Yamaha’nın aralarında yer aldığı, çok sayıda markanın sıfır ve ikinci el modelleri sergilenecek. Deniz severlerin vazgeçilmezlerinden olan jet ski, bot, board ve flyboardların da alıcı bekleyeceği fuar, pek çok renkli etkinliğe ev sahipliği yapacak. 

CNR Avrasya Boat Show Denizde..

Fuara Bulgaristan, Rusya, İngiltere, İspanya, Fransa, Yunanistan, İran ve İtalya başta olmak üzere, çok sayıda ülkeden ziyaretçinin gelmesi hedefleniyor. Yerli ve yabancı 10 bin VIP ziyaretçinin beklendiği CNR Avrasya Boat Show Denizde’ye, her yıl olduğu gibi Orta Doğu, Körfez ve Kuzey Afrika ülkelerinden de ziyaretçi ilgisi oldukça yoğun olacak.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder