Satılık Tekneler

CNR Avrasya Boat Show Başlıyor!
13.02.2014 CNR Avrasya Boat Show Başlıyor!

CNR Avrasya Boat Show adıyla, 7. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 15 Şubat’ta ziyaretçilerine kapılarını açıyor. 15-23 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda 100 bin ziyaretçi hedefleniyor. Dünya çapında firmaların boy göstereceği Avrasya Boat Show’da 400 farklı firma, 1000’e yakın markayla ziyaretçilerine tanıtım yapacak. Fuarda mega yat, tekne ve yelkenlilerin yanında tekne, deniz aksesuarları ve yapım malzemeleri de yer alacak. Ek olarak marina donanımları, su sporları ekipmanları, giyim ve aksesuarlar da tanıtılacak. Fuarda hedeflenen yaklaşık iş hacmi ise 1 milyar dolar olarak açıklandı.


CNR Avrasya Boat Show Başlıyor!

Fuar her sınıfa hitap edecek

DENTUR Başkanı Alparslan Sirkecioğlu da, fuarda satış fiyatı 5 bin TL’den başlayarak, 3 milyon avroya kadar tekne olduğunu ifade ederek, “Avrasya Boat Show’da sergilenecek ürünler her kesime hitap ediyor. Bu yüzden bu fuar yanlıca üst sınıfı değil her kesimi heyecanlandıracak. Fuar sektöre 1 milyar dolarlık ciro sağlayacak” diye konuştu.

Fuarın 85 bin metrekare alanda düzenleneceğinin bilgisini veren Sirkecioğlu, Avrasya Boat Show’da sergilenecek teknelerin toplam değerinin 150 milyon avro olduğunu söyledi.

CNR Avrasya Boat Show Başlıyor!

Fuardan notlar…

Ödüllü tekneler görücüye çıkıyor

-“Açık hava alanı” felsefesi ile tasarlanan Azimut 55-S,

-olağanüstü çarpıcı detaylara sahip spor bir tekne olarak dikkat çeken Targa 62 GT,

-yeni snıf Virtess 420, “2012/13 European Yacht of the Year” ödülüne aday Sun Odyssey 469,

-mega yat izlenimine sahip Squadron 65,

-kuyruklu motor (sterndrive) özelliğine sahip ilk flybridge’li model olan Prestige 350

-çok sayıda ödülün sahibi olan Prestige 500S

CNR Avrasya Boat Show'da dikkat görülebilecek tekneler arasında bulunuyor. 

CNR Avrasya Boat Show Başlıyor!

Fuarın en büyük teknesi Numarin 78

Türkiye’nin önde gelen performans yat üreticisi Numarine, 78 HT modelinin 2013 versiyonu ile CNR Avrasya Boat Show'un en büyük teknesi olma özelliğini taşıyor.

Yurt dışında oldukça ilgi gören bu model 24 metrelik uzunluğuna rağmen 38 knota kadar ulaşan hızı, şık ve modern çizgileri ile rakipleri arasında öne çıkıyor.

En büyük yelkenli: Hanse 575

Dünyanın en büyük üç yelkenli üreticisinden biri olan Almanya merkezli  Hanse Yachts’ın en yeni modeli Hanse 575 Türkiye’deki yelken severlerin karşısına ilk defa Avrasya Boat Show’da çıkacak. 17,5 metre uzunluğu ile fuardaki en büyük yelkenli tekne unvanına sahip Hansa 575, inanılmaz hacim sunan yaşam alanları, kolay seyir için tasarlanmış kokpiti ve tam otomatik şişme bot garajıyla fark yaratıyor.

Olağanüstü spor model Targa 62

Çarpıcı görünümlü ve gücünden şüphe duyulmayan spor bir tekne olarak dikkat çeken Targa 62 GT, iç tasarımı ve donanımlarıyla da büyülüyor. 19.37 m uzunluğundaki tekne, nefis kokpit düzenlemesiyle konfordan asla ödün vermeden muhteşem zamanların geçirilmesine olanak tanıyor.

CNR Avrasya Boat Show’da sergilenecek diğer büyük tekneler arasında Squadron 65, Sessa 68,  Princess V62, Princess 56, Absolute 70, Bavaria 420, Targa 62 ve Uniesse 65 yer alıyor.


http://www.cnravrasyaboatshow.com/

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder