Satılık Tekneler

CNR Avrasya Boat Show Başladı
13.02.2016 CNR Avrasya Boat Show Başladı

Dünyaca ünlü megayat, tekne ve yelkenlilerin yanı sıra, sektöre ait tüm aksesuar ve ekipmanların sergilendiği CNR Avrasya Boat Show, CNR EXPO Yeşilköy'de başladı. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Deniz Ticareti Genel Müdürü Cemalettin Şevli, CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) Başkanı Alparslan Sirkecioğlu, İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası (İMEAK) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan ve CNR Holding Fuarlar Genel Koordinatörü Barış Ener'in katılımıyla açılışı yapılan fuar, 21 Şubat tarihine kadar devam edecek. Deniz tutkunlarının ve sektörün heyecanla beklediği Avrasya Boat Show, deniz severler ile yatırımcıların ilgisini açılışta toplamayı başardı. Karada gerçekleştirilen dünyanın ikinci en büyük fuarı olan Avrasya Boat Show, denize gönül verenleri İstanbul’da buluşturdu. Deniz tutkunlarının her yıl merakla beklediği, “9.CNR Avrasya Boat Show-Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı” İstanbul’da bugün kapılarını açtı.Göz kamaştıran yatların sergilendiği fuarda, denizcilik sektöründeki son ürünler alıcıların beğenisine sunuldu. Deniz tutkunları da birbirinden güzel yatları izleme fırsatı buldu. 9 gün açık olacak fuarda, denizcilik tutkunları, yatırımcılar, tasarımcılar ve deniz meraklıları bu alandaki son gelişmeleri bir arada görme şansını yakalayacak.
İlk kez  2007 yılında, 5 bin metrekare alanda tekne ve yatçıları buluşturan CNR Avrasya Boat Show, 9 yılın ardından bu yıl 85 bin metrekare gibi rekor bir ortamda görücüye çıktı. Milyonlarca Euro değerinde, 5 ila 25 metre uzunluğunda 300’e yakın tekne, yelkenli, sürat teknesi, bot, jetski ve motorlu megayatlar ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.Yüksek fiyatlı teknelerin yanı sıra, CNR Avrasya Boat Show da uygun bütçeli tekneler de sergileniyor. Safter'ın 3,5 metre boyundaki yerli yapım teknesi 2 bin 950 lira fiyatıyla dikkat çekerken, fuardaki taksitli tekne satışları da ilgi çeken diğer konu oldu. 48 ay vade ve kredi kartına 9 taksit seçenekleri ile tekneleri satışa çıkaran firmalar, katılımcılar tarafından ilgi gördü.

Yatçılık ve denizcilik sektörünün öncüsü, 1000'in üzerindeki markanın katılımı ile düzenlenen fuarda, milyon dolarlık yatların dünya ve Türkiye lansmanları ilk kez Avrasya Boat Show’da gerçekleştiriliyor. Fuarda, Absolute Navetta 52, Galeon 500 Fly ve Numarine 60 FLY’nin dünya lansmanları, yenilenen dış tasarımı ile Numarine 78 FLY ve Sealine C330’un da Türkiye lansmanı yapılıyor.


 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.