Satılık Tekneler

CNR Avrasya Boat Show 2017, Şubat’ta Kapılarını Açıyor
11.01.2017 CNR Avrasya Boat Show 2017, Şubat’ta Kapılarını Açıyor Deniz sektörünün birbirinden değerli ve özel ürünlerinin sergilendiği, ülke ekonomisine önemli katkı sağlayan ve Türkiye'de denizcilik sektörünün en büyük buluşması “CNR Avrasya Boat Show”, 11 - 19 Şubat 2017 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de 11.kez deniz severlerle buluşuyor. Fuarcılık sektörünün en prestijli ve renkli organizasyonu olan CNR Avrasya Boat Show, Türk deniz sektörünün dünya pazarına tanıtımı ve pazarlanması alanlarında da, katılımcı firmaların elini oldukça güçlendiriyor.

CNR Avrasya Boat Show 2017

Dünyanın karada yapılan 2. büyük, Türkiye’nin en büyük tekne ve yat fuarı özelliği taşıyan CNR Avrasya Boat Show, 11 - 19 Şubat 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de ziyaretçilere kapılarını açacak.

Kategorilerinde en iyilerinden olan megayat, motoryat ve yelkenlilerin sergilendiği, denizcilik sektörünün tüm aksesuar ve ekipmanlarının yer aldığı fuarı, yurtdışından da oldukça yoğun deniz sevdalısı ziyaret edecek.

CNR Avrasya Boat Show 2017.

Son aylarda ülkede yaşanan ekonomik, siyasal sorunlar ve turizmdeki olumsuzluklara rağmen, ülke ekonomisi ve istihdamı için çok önemli etkileri olan denizcilik sektörüne, “CNR Avrasya Boat Show” önemli katkılar sağlamayı amaçlıyor. 2015 yılında yat üretiminde dünya 3.lüğünü yakalamış olan Türk denizcilik sektörü, oldukça kapsamlı ve büyük olan fuar sayesinde, farklı müşteri potansiyeline ulaşmak ve dünyaya yelken açmak için birbirleri ile yarışacak. Fuarda 800 yat ve teknenin sergileneceği bekleniyor.

Binlerce deniz tutkununu bir araya getiren CNR Avrasya Boat Show 2017 - 11. Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı; Uluslararası Boat Show Organizatörleri Federasyonu (IFBSO) ve Uluslararası Denizcilik Endüstrisi Dernekleri Konseyi (ICOMIA) üyesi CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından, Uluslararası Denizcilik Endüstrisi Dernekleri Konseyi (ICOMIA) üyesi Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) işbirliği ile düzenlenmekte, T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, İMEAK Deniz Ticaret Odası ve KOSGEB destekleriyle gerçekleştirilmektedir.

CNR Avrasya Boat Show 2017'ye katılmak için, aşağıdaki linkten biletinizi satın alabilirsiniz..

cnravrasyaboatshow.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.