Satılık Tekneler

CNR Avrasya Boat Show 2017 Başlıyor
09.02.2017 CNR Avrasya Boat Show 2017 Başlıyor Yerli ve yabancı deniz tutkunlarının değişmez adresi “CNR Avrasya Boat Show - Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı”, 10 Şubat 2017 tarihinde VIP açılış günü ile önce medya mensuplarını, iş ve sanat dünyasından özel konuklarını ağırlayacak. CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek olan fuar, 11 - 19 Şubat 2017 tarihleri arasında tüm ziyaretçilere açık olacak.

Milyon dolarlık süperyatların dünya ve Türkiye tanıtımlarına ev sahipliği yapacak fuarda, 1000’den fazla markayı temsil eden, 300’ün üzerinde birbirinden değerli yelkenli, megayat, süperyat ve katamaran sergilenecek. Sektöre ait tüm aksesuar ve donanımların da yer alacağı CNR Avrasya Boat Show, Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) iş birliğinde 85 bin metrekarelik alanda organize edilecek.

Uluslararası Boat Show Organizatörleri Federasyonu (IFBSO) ve Uluslararası Denizcilik Endüstrisi Dernekleri Konseyi (ICOMIA) üyesi olan CNR Avrasya Boat Show; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile KOSGEB ve İMEAK Deniz Ticaret Odası tarafından da destekleniyor. 

CNR Avrasya Boat Show Başlıyor

Her türlü teknenin sergileneceği fuarda, amatör denizciler için daha az bütçeyle sahip olunabilecek tekneler de yer alacak. CNR Avrasya Boat Show’da Princess, Sealine, Hanse, Azimut, Moody, Prestige, Dufour, Jeanneau, Azuree, Sunseeker gibi dünya markalarının en iddialı motoryat ve yelkenlileri sergilenecek.  Ayrıca  amatör balıkçılık malzemeleri, deniz tekstil ürünleri, dalgıç malzemeleri, şişme bot, jetski gibi denizcilik sektörünü ilgilendiren her türlü donanımı bulmak mümkün olacak.

CNR Avrasya Boat Show, birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak. Deniz ve tekne tutkusuyla tanınan ünlü oyuncu Ata Demirer, CNR Avrasya Boat Show’un VIP açılış gününe katılacak. Ata Demirer’e, senaristliğini ve oyunculuğunu üstlendiği “Olanlar Oldu” filminde, denizcilik sektörüne yaptığı katkılardan dolayı “DENTUR Sektör Özel Ödülü” verilecek.  

Ünlü besteci ve piyanist Tuluyhan Uğurlu, CNR Avrasya Boat Show ziyaretçileri için konser verecek. Müzik yeteneği 4 yaşında keşfedilen ünlü sanatçı, aynı yıl İstanbul Belediye Konservatuvarı piyano bölümüne kabul edildi. Türk sanat camiasının en önemli piyano sanatçılarından olan Tuluyhan Uğurlu, 12 Şubat günü sevenleri ile CNR Avrasya Boat Show’da buluşacak.

‘’Doğu Akdeniz Yatçılığı’’, ‘’Metal Tekne İmalatı’’ gibi denizcilikle ilgili pek çok konunun konuşulacağı seminerler düzenlenecek. Fuarda, ip parkuru, tırmanma duvarı gibi etkinliklerle ziyaretçilere eğlenceli anlar yaşatılacak. CNR Avrasya Boat Show kapsamında gerçekleştirilen faaliyetlerde ziyaretçilere sürpriz hediyeler de verilecek.

Ayrıca, yat kiralama konusunda müşterilerine dünya üzerinde 14.250 tekneyi ve Türkiye’de 800 tekneyi, 681 marinada tek bir web sitesi üzerinden kiralayabilme imkanı sağlayan Booktheboat.com, CNR Avrasya Boat Show’da deniz severlerle buluşuyor. Dünyada ilk kez, yelkenli, katamaran, gulet ve motoryat olmak üzere toplam 4 tekne tipinde, yat kiralama hizmetlerinden faydalanabilme imkanı sağlayan Booktheboat.com, CNR Avrasya Boat Show HALL 3 C02’de ziyaretçileriyle buluşacak.

CNR Avrasya Boat Show Başlıyor.

Fuarda öne çıkan tekne ve yatlar
 
CNR Avrasya Boat Show’un yıldızı: Princess 82 

İngiliz tersane Princess Yachts’ın, flybridge serisinin en gözde yatlarından olan Princess 82, 25.5 metrelik uzunluğuyla CNR Avrasya Boat Show’un en büyük teknesi olarak öne çıkıyor.  Dış yaşam mahallerindeki geniş alanlar, iç mekanlarının modernliği ve beyaz gövdesiyle Princess 82, bir zarafet örneği olarak nitelendirilebilir.

Seriye özgü “geniş ve kullanışlı dış yaşam mahalleri” anlayışı, Princess 82’de kendini iyice göstermiş. Yatın dış tasarımı, daha önce pek çok kez ödül alan Bernard Olesinski ve Princess Yachts mühendislerinin ortak çalışması olarak karşımıza çıkarken, iç tasarımda şık ev tasarımlarıyla tanınan İtalyan Missoni’nin imzası yer alıyor. Özellikle flybridge’i ve havuzluğundaki ferah alanlarıyla öne çıkan yatta gövde sağlamlığı ön planda tutularak, üretim sürecinde infüzyon tekniğinden yararlanılmış. Tekne gövdesinde tercih edilen malzeme ise fiberglas.

CNR Avrasya Boat Show’un en büyük yerlisi: 78 Flybridge Evolution 

Orijinal konseptin çarpıcı ve füturistik çizgilerle birleştiği 78 Flybridge Evolution, mevcut flybridge motoryatları arasında taze bir estetik yarattı. 78 Fly Evolution; 8 misafir, 3 mürettebat konaklama kapasitesine sahip. CNR Avrasya Boat Show’un en büyük yerli yapım teknesi olarak öne çıkan tekne, 23,98 metre uzunluğa, 5,78 metre genişliğe ve 36 bin 700 kilogram ağırlığa sahip. Tekne, üstün performansı, yenilikçi teknolojileri, lüks dinlenme aranjmanından oluşan yüksek sosyalleşebilme düzeni ve doğal ışık alan iç bölümleriyle dikkat çekiyor.

Dışarıda daha çok sosyalleşebilmek için dizayn edilen geniş pruva, kıç taraftaki oturma ve yemek alanı daha büyük tekne hissini vurgulayan 78 Flybridge Evolution, çevik olması için dizayn edilen tasarımı ile tekne sahiplerinin gönüllerini fethediyor.

CNR Avrasya Boat Show Başlıyor..
 
Fuarın gözdesi: Hanse 588 

Yelken performansı ile konforun bir araya getirildiği Hanse 588’in Türkiye lansmanı, CNR Avrasya Boat Show’da yapılacak. Hanse 588’de, yeni amiral gemisi Hanse 675’te de olduğu gibi, duygulara dokunan bir sadelik ile modern lüksü bir arada bulmanız mümkün. Stil sahibi, spor ve elegan bir tekne. 
 
Prestige 680, kolay manevra kabiliyeti ile öne çıkıyor

Prestige 680, CNR Avrasya Boat Show Fuarı’nda kolay manevra kabiliyeti ile dikkatleri üzerine çekecek. Model üç taraftaki geniş pencereleri sayesinde, 360 derecelik bir görüş açısı sağlıyor. Girişte ise mutfak, masa ve oturma köşesi ile oluşturulmuş bir yemek alanı ile karşılaşıyorsunuz. 21.46 metre uzunluğundaki teknede, renkler ve kaplamalarla oluşturulan sıcak ve sakin atmosferin yanı sıra, geniş gövdesi sayesinde sahibine, ön tarafta diğer kabinlerden ayrı lokasyonuyla özel ve aydınlık bir kabin sunuyor.
 
Jeanneau 54, sınıfının tek VIP iç yerleşimini sunuyor 

Jeanneau bu yıl, CNR Avrasya Boat Show 2017’ye iki teknesi ile katılıyor. Jeanneau 54 ve Jeanneau 51, her yönüyle stilinize uyarlanmış yepyeni tasarımlar olarak öne çıkıyor. Jeanneau 54 kendi sınıfında tek VIP iç yerleşiminden geniş yaşam alanına, servis butonunun kullanılmasına kadar tüm ayrıntılar detaylı düşünülmüş.

Jeanneau 51’de ise her fonksiyon, tekne hayatını güzelleştirmek, daha konforlu hale getirmek ve eşsiz bir yelken seyri sağlamak amacıyla tasarlanmış. Unutulmaz seyirler için Jeanneau Yachts artık 50 Feet’ten başlıyor.

CNR Avrasya Boat Show Başlıyor...
 
Sealine F530 ezberleri bozan bir tasarımla görücüye çıkıyor

Sealine F530, birçok yeniliğiyle bu segmentteki standartları baştan tanımlıyor. CNR Avrasya Boat Show 2017’de görücüye çıkacak F530, tabandan-tavana cam anlayışla tasarlanan salon alanıyla, motoryat dünyasında bir ilki gerçekleştiriyor.  Ünlü İngiliz tasarımcı Bill Dixon tarafından tasarlanan yeni model, salon hacmi, aydınlık iç alanları, ön güverte yaşam alanları, yan güvertelerin güvenliği konularında, pazar lideri olma konusunda iddialı.
 
Performans ve konfor açısından maksimum keyif

Philippe Briand’ın tasarladığı Sun Odyssey 479, 14,43 metre tam boyu, güçlü, dengeli yapısıyla adından çok söz ettireceğe benziyor. Uzun su hattı boyu ve çeneli yapısı sayesinde, sürat ve manevrada sıkıntı yaşatmıyor. Sun Odyssey 479, şık güverte tasarımı, gömme heçler, güverte altına gizlenen hareketli arma donanımı ile güvenlik ve ergonomiği bir arada kullanım sunuyor.

13,34 metrelik boyu ile Sun Odyssey 449 ise, meraklılarına performans ve konfor açısından maksimum keyfi yaşatacak 
 
Dufour özel tasarımı ile tam bir Akdenizli

Kokpit alanında bulunan katlanabilir yatakları ve maksimum konforun sağlandığı D412’de, kokpit barbekü ile yaşam çok daha keyifli. Kokpit altındaki depo alanı son derece kullanışlı. Salona indiğinizde büyük tavan camı çok daha aydınlık ve ferah bir yerleşim sunuyor. Burunda demir locası içeren bowsprit ile farklı yelken alanları taşıyabileceğiniz D412, stabil ve yüksek yelken performansı deniz tutkunlarının taleplerine yanıt veren bir tekne.
 
Eagle: Konforlu, dengeli ve keyifli bir gezinti botu
 
Su sporları, balıkçılık, tüplü dalış, su kayağı için harika bir platform sunan BRIG botlarla, kıyıları dolaşarak, saklı koyları ve plajları keşfedebilirsiniz. Eagle modellerinden biri olan 780, serinin en büyük botu olma özelliği taşıyor. Uzun su hattı boyu ve derin 38º V omurgası ile hız yaparken, dengeyi artırarak üstün sürüş hakimiyeti sağlıyor. Konforlu, dengeli ve keyifli bir gezinti botu. İçine bir tuvalet alabilen geniş konsol bölmesi ile bir buzdolabı alabilen güverte dolabı, 340 litrelik yakıt deposu, elektrikli demir ırgatı, iki sintine pompası, 45 litrelik temiz su tankı, duşu, katlanabilir merdiven ve kayak direği ile oldukça iddialı bir model.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder