Satılık Tekneler

CNR Avrasya Boat SHow 13 Şubat'ta Kapılarını Açıyor..
10.02.2016 CNR Avrasya Boat SHow 13 Şubat'ta Kapılarını Açıyor..
Denizcilik sektörü ve tutkunlarının heyecanla beklediği CNR Avrasya Boat Show 13 Şubat’ta kapılarını açıyor!

Karada gerçekleştirilen dünyanın 2’inci en büyük fuarı ​CNR Avrasya Boat Show, yalnızca uluslararası yatırımcılar için değil Türk deniz severler için de cazibe merkezi olacak. 

cnr-avrasya-boat-show
 
CNR Avrasya Boat Show’da milyonlarca avro değerinde, 300’den fazla ve uzunluğu 5 ila 25 metre olan süper lüks tekneler, megayat, motoryat, sürat tekneleri, yelkenli, botlar ve jetskiler görücüye çıkacak. 

Sektör öncüsü 1.000’in üzerinde marka, milyon dolar değerinde yatlarının dünya ve Türkiye lansmanlarını ilk kez CNR Avrasya Boat Show’da gerçekleştirecekler. Absolute Navetta 52, Galeon 500 Fly ve Numarine 60 FLY’nin dünya lansmanları; yenilenmiş dış tasarımı ile Numarine 78 FLY ve Sealine C330’unda Türkiye lansmanı yapılacak tekneler arasında yer alıyorlar.

Deniz tutkunlarının her yıl merakla beklediği ''CNR Avrasya Boat Show - Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı”nın 9’uncusu, 13-21 Şubat 2016 tarihleri arasında düzenlenecek. CNR Holding Kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından, Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) desteğinde düzenlenecek fuara, Uluslararası Boat Show Organizatörleri Federasyonu (IFBSO) da destek veriyor. Türk denizcilik sektörünü, yatırımcıları, tasarımcıları ve deniz meraklılarını ilk kez 2007 yılında, 5 bin metrekare alanda buluşturan CNR Avrasya Boat Show, 9 yılın ardından 85 bin metrekare gibi rekor bir hacimle kapılarını açıyor.

CNR Avrasya Boat Show’a, aralarında Fransa, İngiltere, Yunanistan, İspanya, Libya, Rusya, Almanya, Tunus, Bulgaristan, Polonya’nın da bulunduğu 40’ı aşkın ülkeden profesyonel ziyeretçi bekleniyor. Özellikle Ortadoğu, Körfez ve Kuzey Afrika ülkelerinin fuara yoğun ilgi göstermesi, bu yıl toplam ziyaretçi sayısı hedefini beklentilerin ötesine taşıyor. Geçtiğimiz yıl CNR Avrasya Boat Show, yerli ve yabancı 82 bin 328 kişi tarafından gezilmişti. Bu yıl ise yerli ve yabancı ziyaretçi sayısında yüzde 30 oranında bir artış hedefleniyor. 
 
Fuarda sergilenecek, suda fren ve geri vites özelliği taşıyan jetskilere, ayrıca tam yol gaz sisteminde dahi son derece titreşimsiz ve sessiz tasarlanmış motorlu teknelere ziyaretçilerin ilgisinin yoğun olması bekleniyor.

cnr-avrasya-boat-show-2
 
Milyonlarca Avro değerinde tekne ve yatların sergileneceği CNR Avrasya Boat Show’un katılımcı markaları arasında; Alfabeta, Anadolu Motor, Burla Makina, Concept Marine, Deniz Yatçılık, Depar Motor, Gena Yatçılık, Karina Yatçılık, Mercury, Sirena Marine, Suzuki, Tezmarin, Top Leisure, Trio, Tur Marin, Marina Deniz Araçları isimleri göze çarpıyor.
 
CNR Avrasya Boat Show’da yalnızca tekne, yat, yelkenler değil, amatör balıkçılığa özendirici malzemeler, deniz tekstil ürünleri, dalgıç malzemeleri, römorklar, tekne boya malzemeleri gibi sektöre ilişkin tüm aksesuar ve ekipmanlar da vitrine çıkacak. Fuara katılacak firmaların büyük bir kısmı kendi standlarında görsel şovlar, kokteyl ve özel etkinlikler düzenleyecekler. CNR Avrasya Boat Show’da ilgi çekecek bir başka etkinlik ise yat ve teknelerde ‘Pratik Deniz Yemekleri’ adlı workshop olacak.

CNR Avrasya Boat Show, yalnızca uluslararası yatırımcılar için değil Türk deniz severler için de birçok fırsatı bir arada yakalama imkânı sunacak. Profesyonel denizcinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan CNR Avrasya Boat Show, aynı zamanda denizle yeni tanışan amatör denizciler için de heyecanla keşfedilmeyi bekleyen bir tecrübe olacak. 

cnravrasyaboatshow.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder