Satılık Tekneler

CNB’den 29 Metrelik Yelkenli : CNB 92
01.02.2017 CNB’den 29 Metrelik Yelkenli : CNB 92 Fransız tersane CNB, tasarımcı Philippe Briand ile yeni bir yelkenli tasarımı için çalışma gerçekleştirdi. CNB 92 isimli yeni konsept yelkenlinin boyu 29,54 metre. Yapımı tamamlandığında, yeni yelkenli tersanenin 2009’dan beri ürettiği en büyük yat olacak.

CNB 92

CNB ile uzun süredir çalışan Briand, yeni CNB 92 için ‘uslu ve heyecanlandırıcı’ sıfatlamasını uygun gördü. CNB 92’nin manevra kabiliyeti, performans ve bakım kolaylıkları unsurlarını bir arada sunduğunu belirten Briand, tasarımlarının tüm beklentileri cevaplayacak nitelikte olduğunun altını çizdi. 

CNB 92.

Genişliği 6,75 metre, su kesimi ise 3,5 metre olan yelkenlinin GRP veya karbon kompozitten üretilebileceği belirtildi. Tersane, yeni konseptlerinin uzun mesafeli seyirler ve minimum mürettebat ihtiyacına göre tasarlandığını, bunun sonucunda denizde mahremiyet ve gözlerden uzak zamanlar geçirmek isteyenler için ideal olduğunu belirtti. 

CNB 92..

Oldukça şık ve güncel dış çizgilere sahip olan yelkenli, sahip olduğu geniş pencereler sayesinde ferah ve aydınlık bir iç atmosfer sunuyor. İç mekan tasarımı ve düzeni ise tamamen alıcının istekleri doğrultusunda tasarlanıyor. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.