Satılık Tekneler

ClubSwan 50
04.11.2015 ClubSwan 50
Swan, 39 gezi yelkenlisi, 441 gibi yarış versiyonu ve 60 Regatta modeli ile, her daim yüksek performansı garanti eden bir marka oldu. Şimdi ise yeni ClubSwan modelleri; tasarım, malzeme, yenilikçi çözümler ve gelişmiş teknolojiler ile modern trendleri test ediyor. Swan 42 ve Swan 45 modelleri ise, bu nitelikleri önceden zorlamış ve hala üst düzey yelken yarışlarında kazanan tek tip tekneler olarak yerlerini koruyorlar. Şimdi de sıra ClubSwan 50 Nautor’da. 50 feetlik bu yeni tasarım, performans ve saf yelken zevki için adeta küçük bir devrim yaratacak. 

clubswan-50

Yeni ClubSwan 50, az sayıda ekiple sınırları zorlayacak düzeyde, süratli bir yelkenli yat ortaya çıkarma amacıyla tasarlandı. Sportif bir gezi yelkenlisi olan ClubSwan 50, One Design (tek tip) yeni bir sınıfa ait, yarışçı bir tasarım. Juan Kouyoumdjian tarafından geliştirilen ClubSwan 50, Arjantinli bu tasarımcının Volvo 70 Groupama 4, Ericsson 4, ABN Amro 1 ve maxi Rambler 88 tecrübelerini barındırıyor. 

clubswan-50-1

Terse yatık burun yapısı ile geniş ve içbükey kıçı, modern gövde niteliklerinin en göze çarpan unsurları. Çelik ve bıçak yapıda salması, salmanın kurşun torpili ve çift dümen palası, yüksek süratlerde maksimum hakimiyet için özel olarak tasarlandı. Tamamen karbon direk, bumba ve bowsprit’i, dayanıklı ve hafif yapısının adeta armadaki yansıması. 

clubswan-50-2
 
www.nautorswan.com
www.clubswan50.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder