Satılık Tekneler

Claydon Reeves ve Rolls-Royce’dan Aeroboat S6 Konsepti
01.06.2017 Claydon Reeves ve Rolls-Royce’dan Aeroboat S6 Konsepti

İngiliz tasarım stüdyosu Claydon ReevesRolls Royce ile ortaya çıkardığı en yeni konsepti açıkladı. Bugün itibariyle detayları paylaşılan 19,8 metrelik Aeroboat S6 konsepti, İngiliz otomobil üreticisinin deniz endüstrisiyle olan bağını güçlendirecek. Rolls-RoyceAeroboat S6’daki tüm temel sistemleri sağlayacak.

Aeroboat S6

Karbon ve aluminyumdan üretilmek üzere tasarlanan Aeroboat S6, performans odaklı Aeroboat SV12’nin evrilmiş hali olarak karşımızda. Aeroboat SV12, 2013 senesinde Claydon Reeves’i Rolls-Royce ile biraraya getiren tasarım idi. 

Hayli sportif bir tasarım olan Aeroboat S6, sahip olduğu çift MTU V10 2000 M96 motorları ve su jeti itiş sistemleriyle muazzam performans ortaya çıkaracak. 

Aeroboat S6’nın en dikkat çekici unsurlarından biri, yeni kullanışlı Aerostairs merdiveni. Bu merdiven istendiğinde ponton seviyesine çıkabiliyor veya denize girip çıkmak için su seviyesinin altına indirilebiliyor. Aeroboat S6 aynı zamanda, 3,8 metrelik servis botu veya iki adet jet ski taşıyabilecek garaj da sunuyor. Aeroboat S6’nın kokpiti tercihe göre hardtop, bimini veya açık biçimde alıcıya sunuluyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder