Satılık Tekneler

Çin Yapımı 88 Metrelik Süperyat
19.08.2013 Çin Yapımı 88 Metrelik Süperyat

Süperyat üreticisi Pryde, 88.8 metre boyundaki yeni modeli Illusion'ı Monaco Yat Fuarı'nda tanıtacak. Yeni Süperyatı, Çin'in Yantai Peninsula kentinde yer alan, dünyadaki en üst düzey tersanelerinden birinde üreten Pryde, bu modelle 80-120 metrelik Süperyat pazarında özel bir basamağa yerleşecek. CIMC Raffles Yacht Ltd. şirketinin yeni bir markası olan Pryde, gemi inşası sektöründe üst düzey tecrübenin üzerine, 11 milyar dolarlık girişimle son derece 'sağlam' temeller üzerine kuruldu. Bunun ötesinde markanın CIMC ile olan yakın bağlantısı ile, Pryde'ı gelecekte küresel anlamda daha da ileriye taşıyacağı ön görülüyor.

Çin Yapımı 88 Metrelik Süperyat

Marka direktörü Simhony, yaptıkları işin ne kadar uluslararası olduğuna, Illusion'ın Avrupa, ABD, Australia, Yeni Zelanda ve Asya arasında yapılan büyük işbirliğinin sonucu olduğunun altını çizerek dikkat çekti. Symhony 'Bu Superyat, dünya-standartın'da tasarımcılarla, Pryde'ın yüksek standartlarına uygun olarak üretildi. İşin sonucunda da Avrupa standartlarında, rekabetçi fiyatlarda bir yat ortaya çıkarıldı.' dedi.

Çin Yapımı 88 Metrelik Süperyat

Illusion'ın en dikkat çeken özelliği, muazzam genişlikteki iç hacmi. İstisnaği genişliği ve 88.8 metrelik boyuyla 3600 groston büyüklüğe sahip. Yatın iç tasarımında da, özel ahşaplar, az bulunan doğal taşlar ve lüks görünümlü metallerin kombinasyonları kullanılmış.

25-28 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Monaco Yat Fuarı'nda, Illusion'ın yanı sıra, 115 metrelik Estatement adlı konsept süperyat tasarımı da tanıtılacak.

Çin Yapımı 88 Metrelik Süperyat

www.superyachttimes.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.