Satılık Tekneler

Çin Malı Grand Prix Yarış Teknesi
02.03.2013 Çin Malı Grand Prix Yarış Teknesi

Yeni Çinli tekne üreticisi Hakes Marine tarafından, Hudson Yacht ve Marine Co. iş birliğiyle üretilen HH42 dizaynın ilk üretimi suya indi. Judel Vrolijk tarafından dizayn edilen HH42 yüksek performanslı yarış yelkenlisi, kuzey yarım küredeki en iyi IRC yarış teknelere arasına girmeyi hedefliyor. Mühendisliği SDK Structures USA tarafından, ISAF 1. kategori güvenlik yasalarına ve ISO Standartlarına uygun olarak yapılan yeni yarış yelkenlisi aynı zamanda güçlü bir açıkdeniz performansına sahip. HH42'nin karbon donanımı Southern Spars ve tekne üstündeki diğer donanımlar ise Harken markası tarafından donatılmış.

Çin'in Xiamen kentinde henüz suya inmiş olan bu ilk HH42'nin yapımı, sadece geçtiğimiz Ekim ayında başlamıştı. Yapımı hala devam eden 2 gövde numaralı yelkenlinin sahibi ise Avrupa'dan. 3. olarak üretilecek tekne ise, Asya kıtasında kalacak.

Çin Malı Grand Prix Yarış TeknesiÇin Malı Grand Prix Yarış Teknesi

yatvitrini.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder